Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezek a szerelem fizikai jelei?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a szerelem fizikai jelei?

Figyelt kérdés

Meglátom, és remegnek a végtagjaim, szinte összecsuklik a lábam. Felgyorsul a szívverésem. Érzelmileg instabil vagyok, sírok. Keresem a szememmel, keresem leírva a nevét. A közelében akarok lenni.

Ez szerelem? Vagy szimpla fizikai vonzalom?


2023. szept. 12. 22:56
A kérdező szavazást indított:
Szerelem.
Szimpla fizikai vonzalom.
11 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Ezt neked kell tudnod, rózsaszálam, te ismered magad.
2023. szept. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1. Dehogy ismeri. Ha össze is jön vele, fél év után lelép, hogy ujragombolja az életét...
2023. szept. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokféle szerelem van. Fizikai vonzalom is biztos van benne, ami katalizálja. De ha folyton sírsz az önsajnálattól és függője lettél, akkor ez a se veled, se nélküled plátói verziója. Nem ismered, de beleképzelsz valakit, aki tökéletes lehetne, de elérhetetlen magasan van, mert te nem tartod magadat amúgy sem szerethetőnek és rettegsz, hogy ez kiderül és bizonyítva lesz - és ezen aztán jókat sírsz. Ha mégis összejönnétek, jó megfelelési kényszeres lennél és ez addig idegesítené, amíg lelépne és lenne okod még többet sírni és halálra elemezni magad, mit nem tettél meg érte és mit kellett volna másképp, hogy irányítsd/birtokold.
2023. szept. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ez szerelem, nem kell túlkomplikálni 3-as.Természetes, hogy fizikai vonzalom is van, szerintem a szerelemben az az elsődleges.
2023. szept. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!