Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezek lehetnek a jelei hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek lehetnek a jelei hogy egy férfi szerelmes?

Figyelt kérdés

Kavartunk ennek is már kb 7 éve, de nagyon kevés ideig a csókolózáson kívül nem volt semmi. Utána barátok lettünk éveken át, de a mai napig olyan jelek vannak mintha többet érezne. Akárki jött neki, rólam mesélt. Mesélt a barátainak, a lányoknak akikhez köze volt és mindig csak jókat. Egy idő után fura volt hogy még a komoly kapcsolatától is azt hallottam hogy sokat mesélt rólam. Ennek már vége most neki sincs senkije. Mindig első helyre rakott bármi is volt, úgy beszélt rólam mintha minden más nő a hátam mögé szorulna. Amikor kapcsolatom volt(ugyanakkor mikor neki is), mindig véletlen ott termett ahol én és a barátom voltunk, feszültnek tűnt, sőt volt még olyan hogy a tesómhoz is odament akivel nem sokat beszélt előtte csak hogy megkérdezze mi van velem.

Amikor neki is és nekem is végetért a kapcsolatunk, újból elkezdtünk beszélni, találkozni: dadogott a telefonba mikor felhívott, meg részegen küldte mennyire szeret de nemtudtam eldönteni hogy csak barátságból mondja e



2023. szept. 22. 15:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az. Aki 7 éve nem tett semmit azért, hogy veled legyen párkapcsolatban az nem az.
2023. szept. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!