Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes lett tőlem, és meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lett tőlem, és meg akarja tartani de engem nem akar? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nálam aludt viccelődtünk nevettünk megcsooltam, nem álltunk meg egy csóknál (ez 2× is megtörtént.) 2 éve ismerem azóta is szerelmes vagyok belé de mindig elhesseget magától hogy, én jobbat is fogok nála találni aki nem olyan mint ő. A babát meg fogja tartani mondtam hogy mellette állok bármiben, megköszönte és megölelt. Most nem tudom mit tegyek, nekem ez volt az álmom hogy én és ő. Mindig rossz kedve van ha felhozom neki a témát hogy én nem csak barátságot akarok vele, ezért nem mondtam neki hogy neveljük együtt.
júl. 5. 11:03
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

10 köszönöm meg próbálom.


11 én 28 ő 21

júl. 5. 11:40
 12/18 anonim válasza:
4%
Na én úgy pofán basznám mint a huzat, ha terhes lenne tőlem egy hülye picsa és azt merné ki jelenteni hogy ő márpedig meg fogja tartani, az én engedélyem nélkül. Persze aztán meg fizessek neki gyerektartást. 21 évesen gyereket szül gondolom ezért verte az apja mert qrva volt akkor is. Elfogja vetetni hidd el.
júl. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
75%
Légy a gyermek apja és keress más nőt.
júl. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
72%
Próbáljátok megbeszélni, hogy közösen menne e a gyereknevelés. Lehet csak kéreti magát úgymond.
júl. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
95%
#13 Úgy felrúgnám az ilyet, hogy a mennyezetet is kiveri, aki a terhességem hírére pofozkodni próbál. A te engedélyed senkinek sem kell a gyereke megtartására.
júl. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

13

Azt a gyereket ketten csinálták. Hapsi gondolom tudja, miből lesz a gyerek. Ha nem akar gyereket, akkor tessék vigyázni.

júl. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
6%
#16 dehogy is nem ha én nem akarom a nő akarja gyerektartást ne kérjen
júl. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
86%
De amúgy hogy sikerült a gyerek? Gondolom, nem vedekeztetek. Egy szerencsétlen gyerek életével játszanak megin felelőtlen emberek, ő issza majd meg a levét. Tényleg fel kellett csinálni egy 21 éves, éppen felnőtt lányt? Miért???
júl. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!