Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes lett tőlem, és meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lett tőlem, és meg akarja tartani de engem nem akar? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nálam aludt viccelődtünk nevettünk megcsooltam, nem álltunk meg egy csóknál (ez 2× is megtörtént.) 2 éve ismerem azóta is szerelmes vagyok belé de mindig elhesseget magától hogy, én jobbat is fogok nála találni aki nem olyan mint ő. A babát meg fogja tartani mondtam hogy mellette állok bármiben, megköszönte és megölelt. Most nem tudom mit tegyek, nekem ez volt az álmom hogy én és ő. Mindig rossz kedve van ha felhozom neki a témát hogy én nem csak barátságot akarok vele, ezért nem mondtam neki hogy neveljük együtt.
júl. 5. 11:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
"nem mondtam neki hogy neveljük együtt." - Akkor honnan tudod, hogy téged nem akar? Csak védekezik, és igyekszik megállni a saját lábán, ha te nem állsz konkrétan mellette, mint szülőtárs.
júl. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Ha nincs más a kepben,akkor lehet hogy kötődesi problema van. A szulei nem voltak agresszivek vele gyrekkoraban? Foleg az apja lehet a Bibi. Nagyon ovatosan kozelitenék, de ne add fel semmiképp. Egy őszinte beszelgetes jo lenne
júl. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
12%
Fu majd fog hivogatni a gyerek miatt mint a sz.r.
júl. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
25%
Még rád is fogja sózni aztán megy pasizni. Csak most nagy az arca mig nem tudja mi az hogy gyerek.
júl. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%
Sok kis hülye okoskodik, akiknek nincs gyereke, de marhára tudják...
júl. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

#1 mindig eltaszít magától ha bokolol vagy arról beszélek hogy többet akarok onnan.

#2 de sajnos jól látod az apja sokat verte.

#4 nem nagy az arca nem az a nagyképű pasizos típus, ő egy visszahúzódó csendes nő.

júl. 5. 11:18
 7/18 anonim ***** válasza:
7%
Minek pomtoznak le? Mikor majd latja mennyiben van egy gyerek meghogy le se tud lépni nelkule majd sír a szája!
júl. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
6%
Saját magát taszitja le a nincstelenségbe is aldozatiságba is. Egyedulállo anyaként egy senki lesz. Állandoan zaklatni fog meg lehúzni lepasszolni is merthát dolgozni se tud gyerekkel..
júl. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%
Szegény lánynak elég volt hogy az apja verte, nem akarja hogy még te is, persze te nem tennéd de ő ezt nem tudhatja biztosan. Ülj le vele beszélgetni, ha dühös lessz ha nem ezt muszáj!! Biztasd hogy nem akarsz neki ártani csak szeretni akarod és engedje meg.
júl. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
júl. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!