Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez figyelmeztető jel lenne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez figyelmeztető jel lenne? Vagy miért csinálja a barátnőm? Vagy már elcsesztem?

Figyelt kérdés

Általában kell 20-60 perc hogy visszaírjak neki, de olyan is van hogy nem írok neki több órán át, vagy fél napig nem írok, este nem köszönök el jó éjt üzenettel mert nem szokásom.

1 hete azt csinálja hogy csak 1-2 óránként ír vissza, reggel nem is szokott írni, de olyan is van hogy több órán át nem ír.

Ezelőtt 5-10 percenként írt és este is mindig írt..

Egyébként nem ideges meg semmi, vagyis nem mutatja azt, tök nyugodt, azt mondja semmi baja, egyszerűen csak inaktívabb lett velem írásban.

Meg kellene ezt beszélnünk?

Ő 24 éves, én 19 ha ez számít


júl. 4. 23:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
és jogosan kapom vissza tőle?
júl. 5. 07:24
 12/15 anonim ***** válasza:
73%
Igen, jogosan. Kezd rád unni. Szerintem le leszel cserélve egy ferfire.
júl. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
persze, hogy jogos
júl. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha te azért válaszolnál lassabban, mert elfoglalt vagy, dolgozol, stb., akkor nem mondanám jogosnak.


De mivel percre pontosan tudod, hogy mikor mennyi időnként válaszolsz, így eléggé olyan, hogy egy játszmázós kis takony vagy, így teljesen jogos, hogy visszakapod.

júl. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Majd keres egy korban hozzaillo ferfit,aki figyelembe veszi neki mi a fontos,nem gyerek még mint te
júl. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!