Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy figyelmeztetnétek a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy figyelmeztetnétek a volt barátnőtöket(párotokat),hogy baj van az új párjával?

Figyelt kérdés
Vagy egyáltalán foglalkoznátok vele? 3 éves kapcsolatunk volt.Másik városban lakik,nem messze.Az új pasija viszont ugyanabban a városban,mint én.10 évvel idősebb a pasi nála,most 55.Én nem ismertem,de nagyon sok kollégám igen.Mesélték,hogy ez az ember verte a gyerekeit és a volt feleségét is.Azért is váltak el,mert agresszív volt,ivott is mérték nélkül.A volt páromnak most játssza a jófej pasit.Fél éve ismerték meg egymást.A volt páromat elszédítette,szerelmes lett bele.Most fog a pasi odaköltözni hozzá.Igazából nem kellene,hogy érdekeljen,mert nekem is új párom van 4 hónapja és boldog vagyok vele.Van húga,akinek írhatnék,hogy figyeljen nagyon a tesójára,mert bajban lesz,ha ez az ember ilyen.
júl. 4. 13:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
Huginak írnék az előéletéről mindenképp.
júl. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%

"Igazából nem kellene,hogy érdekeljen"

Akkor maradj ki ebből. Hagyd őket új életet kezdeni, akár együtt.

júl. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szólnék bele. Szerintem az exek aktuális kapcsolataihoz semmi közünk és csak rossz színben tűnsz fel, ha "bekavarsz". Írhatsz a húgának, ha úgy érzed, vagytok olyan kapcsolatban, de őszintén nem gondolom, hogy a tőled (extől) kapott infó sokat nyomna a latba. Sőt, azt se hiszem, hogy a húga bármit tehetne. Ha szerelmes, akkor úgyis szarik a külső figyelmeztetésre, sokan még arra is,amit a saját bőrükön tapasztalnak. Szóval szerintem tök feleslegesen kevered magad bajba ezzel.
júl. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

"Én nem ismertem,de nagyon sok kollégám igen.Mesélték,hogy ..."

Tehát nem tudsz semmit, csak a meséket és a pletykákat.

Ezért kár lenne megszólalnod.

júl. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

Exemnek nem írnék, mert azt hinné akarok tőle valamit és még jobban ragaszkodna a baràtjàhoz.


Másik dolog, hogy csak hallottàl dolgokat. Mi a garancia, hogy igaz? Annak nincs értelme, hogy figyelmezteted lehet meg fogjàk verni, mert hallottad valakitől aki hallotta, hogy megverték.

júl. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
3 as! Gondolj azért bele. Ha egy agresszív állat odaköltözik hozzá, beiszik,megveri mint szódás a lovát,vagy még durvább dolog történne,akkor milyen lelkiismereted lenne,hogy nem szóltál,hogy vigyázzon,mert nem tudja kivel jött össze? Basszus! Annyi ilyen esetet hallani.Pár éve egy lépcsőházban dolgoztunk.Egy alkoholista nő lakott ott,kínált kávéval minket,beszélgettünk.Hazajött munkából a pasija,akivel fél éve jöttek össze.Mi végeztünk,elmentünk haza.Másnap reggel mentő,rendőrség.Lestünk,hogy mi történt.Hát,késsel leszúrta a pasiját.Szóval,.....egy piázós(mégha alkalmanként részeg is),agresszív ember kiszámíthatatlan és veszélyes lehet.
júl. 4. 13:54
 7/16 A kérdező kommentje:
3 as! Még annyit,hogy a volt férje pont ilyen agresszív volt.Még válásuk után 1 évvel is majdnem megverte,amikor bement a lakásba és én nem voltam otthon.Sarokba szorította,és már a kezét emelte,hogy megpofozza,de végül nem tette.Csak ráijesztett,de nagyon.Szóval,már élt ilyen pasival...,most kifog egy másik agresszív pasit...De ha neki ez így jó,akkor legyen belé szerelmes,aztán majd kiderül milyen is a pasi.Mert egy agresszív férfi nem tud megváltozni szerintem soha.Előbb után kijön belőle a vadállat.
júl. 4. 13:59
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Eszem ágába nem jutna az exem új párkapcsolatába beleokoskodni.
júl. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
5 -ös! A pasi fiának a barátjától.Neki sokat mesélt a srác az otthon történtekről.Az elég hiteles.Nem?
júl. 4. 14:01
 10/16 anonim ***** válasza:
34%

Kérdező, tudod kit sajnálok ebben a történetben?

A te mostani párodat.

Ui. ordít az általad írtakból, hogy te még odavagy ezért a nőért.

A mostani barátnőd meg csak pótléknak van melletted, mert a szerelmed kikosarazott.

júl. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!