Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teszteltétek már igy a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teszteltétek már igy a pasitokat/Barátnőtőket? Hogy kamu profilbor irogattatok neki?Ha igen mi lett belőle. És miért tettétek?

Figyelt kérdés
Leszögezem, én még ilyet soha nem csináltam a pasimmal.de az osszes barátnőm csinált már ilyet a párjával. Kb a 80% uk simán bele ment volna egy találkába, ilyenkor nagyon sok minden kiderül a párodról. Viszont más emberek vélemémyére is kiváncsi vagyok ezzel kapcsolatba. Hogy ki csinálta már és mik lettek a következmények
2023. jan. 26. 10:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Nem éppen felnőtt viselkedést mintáz. Arra jó, hogy tönkre vághat egy egyébként jól működő kapcsolatot. Kiderül, hogy a teszten átment, és az is hogy Te tesztelted, nem biztos, hogy a továbbiakban meg fog bízni benned.

Ha nyomós indokod van, tedd meg, de ha csak kíváncsiságból csinálnád, soha.

2023. jan. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Így jár, aki mindenféle idióta pitsákkal barátkozik és nem válogatja meg kivel áll szóba.. Érdekes módon az én környezetemben mindenki lenézi (jogosan!) ezt az alja, dedós, manipulatív, játszmázós viselkedést.
2023. jan. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, soha nem tennék ilyet. Barátnőm úgyis észreveszi, hogy kamu profil.
2023. jan. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem de nem irna vissza idegeneknek amúgy se.
2023. jan. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Ha felmerülne bennem a gyanú, hogy hajlamos ilyenre, akkor megtenném. De nem tudná meg, hogy én voltam, nem mondanám el, pár napig még el lennék vel, mintha minden rendben lenne, aztán mikor nincs otthon, összepakolnék, elúznék és letiltanám mindenhol. A kamuprofillról meg ghostingolnám.
2023. jan. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

Nem. Feleslegesnek erzem. Eleve ez milyen mar, te ismered a parodat, tehat nagyon konnyen felveszel egy kamuprofillal is egy olyan szemelyiseget, aki elkezdheti erdekelni ot, meg jo, hogy elmegy XD

Meg egy jo kapcsolat eseten sem gondolom, hogy na az en parom aztan SOHA SENKI irant nem tanusitana erdeklodest. Persze itt a szandek a lenyeg, jo esetben eleve ignoralod azt, aki elkezd rad nyomulni es nem mesz bele melyebben. De ha annyira trukkos vagy, hogy baratkozasnak alcazod az elejet, el tudom kepzelni, hogy van aki naivan belemegy a beszelgetesbe, onnantol meg be lehet halozni, hiszen ismered.

Ha minden rendben van, nem tudom, miert kellene ilyesmit csinalnom.

2023. jan. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nemert megvan a bizalom!
2023. jan. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

#6

Lol. Tuti nem barátkozást kamuzna be ilyenkor senki. Miért is tenné?

A másik meg, hogy ha felkeltem az érdeklődését a kamuprofillal, akkor sincs mentség arra, hogy elmenjen egy talira egy másik nővel. Wtf? Ezt nem is értem.

2023. jan. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a “Szia, Jo Csaj vagyok😘 Tali? Utana barmi lehet ;)” uzenetre rohadt keves srac mondana azonnal igent, gondolom az elejen mindenkepp van valami ismerkedes.
2023. jan. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
42%

Ha férfi vagy akkor gerinctelen sz@r .

Ha nőként csinálsz ilyet akkor hallgass az ösztöneidre, igazad van.

2023. jan. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!