Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teszteltétek már igy a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teszteltétek már igy a pasitokat/Barátnőtőket? Hogy kamu profilbor irogattatok neki?Ha igen mi lett belőle. És miért tettétek?

Figyelt kérdés
Leszögezem, én még ilyet soha nem csináltam a pasimmal.de az osszes barátnőm csinált már ilyet a párjával. Kb a 80% uk simán bele ment volna egy találkába, ilyenkor nagyon sok minden kiderül a párodról. Viszont más emberek vélemémyére is kiváncsi vagyok ezzel kapcsolatba. Hogy ki csinálta már és mik lettek a következmények
2023. jan. 26. 10:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%
Tízenévesen előfordult ilyesmi. Szakítás lett belőle.
2023. jan. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

A férjemnek egyből lejönne, hogy kamu profil. Nem nagyon szoktak nők ráírni, és ez így volt még az előtt is, hogy összejöttünk volna. Első dolga lenne, hogy megnézi, ki írt rá és miért, honnan ismeri. Ha megnézel egy ilyen profilt, akkor azért látni, hogy nincsenek nagyon posztok, nincs sok ismerőse, azok közül is max 2-3 közös vagy mind csak az én ismerőseim, feltűnően szép a fotója, de a legrégebbi poszt is max 1 hetes, hát na. Nekem is levágós lenne. Most persze ez lehet az én szegénységi bizonyítványom, hogy ennyire lennék kreatív, hogy ennyire béna kamuprofilt készítsek, de érted :D Annyi energiát nem akarnék belefektetni, hogy ez ennél hihetőbb legyen, ha amúgy nincs bennem gyanú iránta. Ha meg gyanakszom rá valamiért, akkor ott a bizalom részemről már amúgy is megroggyant, és akkor ott meg már azért nem látom sok értelmét. Attól még megcsalhat egy konkrét valakivel, hogy az én kamuprofilomra nem reagál pozitívan.


TL:DR, nem, nem teszteltem még sosem, és szerintem nincs is sok értelme, így nem hiszem, hogy ez a jövőben változna.

2023. jan. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem kifejezetten ez a fajta tesztelés, meg 100 éves sztori már, de 19 évesen, amikor egyetemi gólyatáborból hazajött az akkori barátnőm kicsit furcsa volt és távolságtartó. Természetesen egyből arra gondoltam, amire mindenki gondolna, de ő tagadta, hogy bármi történt. Pár nappal később ráírtam chat.hu-n (igen, ennyire öreg vagyok már) ismeretlenként, és egész este dumáltunk. Finoman terelgettem a témát, hogy mit tanul, hova vették fel, milyen volt a gólyatábor, és végül sikerült kihúznom belőle, hogy megcsalt.


Utólag visszagondolva nem volt túlságosan érett dolog, de legalább kiderült az igazság. Bár utólag visszagondolva már eleve nem tartom jó ötletnek tartós párkapcsolatban lenni 18-19 évesen. :D

2023. jan. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A netes képkeresők korában akinek egy minimális agya van, az egyből levágja, hogy kamuprofil.
2023. jan. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha a Tinderen keres nem tudon tesztelni, mert fel se dobja
2023. jan. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!