Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóvá tennéd ha néha eltűnik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóvá tennéd ha néha eltűnik pénz a pénztárcádból?

Figyelt kérdés
Élettársammal élek, én vagyok a nő. Én kevesebbet keresek, párom többet, viszont én már 5.-e előtt kapok fizut, ő meg tizedikéig. Szóval tegnap levettem a fizetést és ma reggelre 2 ezer eltűnt a pénztárcámból. Biztos, hogy eltűnt, mert mindig számolom a pénzem, tudom mennyi van. Ez már a sokadik hasonló alkalom. Gondolom már cigire sem maradt pénze, azért vett el 2 ezret. Eldugjam a kártyám és a pénztárcám vagy ti mit csinálnátok? Én erre elég allergiás vagyok, mert nem sokat keresek és júliusban akarok új szemüveget csináltatni, úgyhogy ez a pár ezer forint is számít. Egyébként ő fizeti a számlákat, felváltva vásárolunk, nincs amúgy pénzügyileg vita közöttünk. Az én házamban élünk, mert örököltem.

#Pénz, pènztárca, fizetés,
júl. 4. 13:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen szóvá tenném. Ha szól, bármikor szívesen adok, de nem szeretném hogy a hátam mögött "lopjon".
júl. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél kellett volna szóvátenni. Így azt hiszi, hogy neked ez belefér és bohócnak vesz téged. Nah amúgy én első ilyen lopásnál kidobtam volna, mit képzel ez.
júl. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Szakíts XDDDDDD
júl. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Elsőnél azt hittem, hogy reggel nem akart felébreszteni és kivette aztán elfelejtett szólni, mert elég szétszórt ember. De már én is így gondolom, hogy hülyének néz.
júl. 4. 14:52
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Hülyének, igen. Úgyse veszed észre.

Tőlem a fiam nyúlt le így 2000 forintokat, hogy úgyse veszem észre. Egyszer aztán konkrétan emlékeztem, hogy volt egy kétezresem is és reggel nem volt ott.

Óriási balhé lett belőle.

Adok, de belenyúlni a másik tárcájába, az lopás.

júl. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Igen én is pont így emlékszem, hogy volt egy 2 ezres meg egy 5 ezres meg 5 tízezres és a 2 ezer eltűnt. Holnap ugyanúgy otthagyom a táskám, mert kíváncsi vagyok megint kivesz e belőle és ha igen akkor itt is balhé lesz..
júl. 4. 15:12
 17/24 anonim ***** válasza:
8%
Tegyel bele hamis penzt es remelhetoleg lecsukjak erte. Szivasd meg az ilyen szemetet.
júl. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
57%

Jó ötlet csali pénzt hagyni neki, aztán ellenőrizni.

Semmiben nem lehet benne megbízni, ha meglopkod.

júl. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

"Kicsit hülyének érezném magam, hogy 2 ezer forinton problémázok."

Te éreznéd rosszul magad?

Ha eddig engedted, hogy szó nélkül kivegyen a tárcádból (lopjon), akkor most mi változott? Eddig sem volt ez nálad rendben, miért nem szóltál?

A jövőre nézve meg kell kérned, hogy ezt többet ne tegye.

júl. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem kétezer forinton problémázol hanem lopáson. Ami ha családon belül történik rosszabb mintha bárki teszi.
júl. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!