Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóvá tennéd ha néha eltűnik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóvá tennéd ha néha eltűnik pénz a pénztárcádból?

Figyelt kérdés
Élettársammal élek, én vagyok a nő. Én kevesebbet keresek, párom többet, viszont én már 5.-e előtt kapok fizut, ő meg tizedikéig. Szóval tegnap levettem a fizetést és ma reggelre 2 ezer eltűnt a pénztárcámból. Biztos, hogy eltűnt, mert mindig számolom a pénzem, tudom mennyi van. Ez már a sokadik hasonló alkalom. Gondolom már cigire sem maradt pénze, azért vett el 2 ezret. Eldugjam a kártyám és a pénztárcám vagy ti mit csinálnátok? Én erre elég allergiás vagyok, mert nem sokat keresek és júliusban akarok új szemüveget csináltatni, úgyhogy ez a pár ezer forint is számít. Egyébként ő fizeti a számlákat, felváltva vásárolunk, nincs amúgy pénzügyileg vita közöttünk. Az én házamban élünk, mert örököltem.

#Pénz, pènztárca, fizetés,
júl. 4. 13:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Szóvá tenném-e? Nyilván megkérdezném, tud-e róla hova lett a pénzem és miért nem szól, ha szüksége van rá, miért nyúl kérdés nélkül a pénztárcámba?


Magam is dohányzom napi pár szálat, de akinek nincs cigire, az ne dohányozzon. És főleg ne nyúlja le a párja pénzét, leginkább.

júl. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%

Miért kell "levenni" a fizetést amúgy is. Nem hinném, hogy a kártyádat zsebre tenné.


És igen, szólnék.

júl. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Felét vettem csak le, mert jobban szeretek készpénzzel fizetni.
júl. 4. 13:53
 4/22 anonim ***** válasza:
82%
Én már közel 20 éve vagyok együtt a párommal, lényegébe véve külön kasszán vagyunk. Meg van beszélve ki mit hogy fizet és miből. De soha nem nyúlnánk és vennénk ki pénzt egymás pénztárcájából szó nélkül. Nálunk is ő, a férfi, keres többet. Ha kellett pénz bármikor kérhettem tőle, ő max annyit kér hogy váltsak neki pl. De szó nélkül még váltani se váltana. Nyugodtan megjegyezheted ezt neki, ha kell akár csak ezer forint is neki kérjen. Ez a minimum.
júl. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Antiszociális lény ***** válasza:
84%

Én nem azon gondolkoznék, hogy eldugjam-e a pénzem hanem inkább azon, hogy szakítani kellene egy olyan emberrel aki gyakorlatilag meglop.


Ezek szerint nem vagytok közös kasszán. Innentől kezdve szó nélkül nem vesszük el a másik pénzét. Nincs az, hogy ami a te pénzed azaz övé. Bár látszólag nála igen, csak kölcsönösen ez nincs meg.


Az pedig igencsak taszító, ha valaki annyira nem tud takarékoskodni, hogy cigire kell lopkodnia a párjától pénzt.

júl. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
44%

"ti mit csinálnátok?"


Micsoda párkapcsolat a tiétek, ha nem tudod ezt megkérdezni tőle?

júl. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Kicsit hülyének érezném magam, hogy 2 ezer forinton problémázok.
júl. 4. 14:03
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

ATtól, hogy nem 20 000 forint, attól még szó nélkül belenyúlt a tárcádba. Tehát meglopott.

Érezze magát ő hülyének.

júl. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
Ki kell rugni az ilyet. Ez lopas. Undorito es szanalmas tole. Ne eajtad eloskodjon. Annyi ember van talalsz hamar normalisat.
júl. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon fontos probléma. Nálunk is volt ilyen, de megbeszéltük. Nem lehet ilyet csinálni. Kérjen, de ne lopjon.
júl. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!