Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan akinek, nem való a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan akinek, nem való a párkapcsolat? Én félek tőle.

Figyelt kérdés

ma 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Van. Nekem pl.
ma 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Én nekem bőven elég a kavarás, de nem félelemnek hívnám, inkább nem akarom, hogy a minden napi kényelmem oda legyen.

Ne tudjak fingani egy nagyot, vagy azt csinálni a lakásomban, amit akarok.

ma 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekem sem, nem is lesz, de sajnos így nagyon nehéz lemondani róla, hogy minden erről szól
ma 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem sem való, mégis van😀
ma 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Nekem nem való, próbálkozok "jó" és hű lenni, de csak pár évig bírom 😔, utánna mindig jön a 3.4.5. fél a kapcsolathoz. Á, nem tudom miért. Pedig nagyon igyekszek.
ma 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezért nem kell nekem párkapcsolat nem éri meg szenvedni.
ma 15:22
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
De egy normalis kapcsolatban nem szenved az ember. Es nem kel lemondani sem semmirol.
ma 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

#7 jól mondja.


Maximum nem a megfelelőt találod meg és nem vele vagy együtt. Különben minden megoldható egy megfelelő társsal.


De keveseknek sikerül megtalálni elsőre...van h csak pár hónapig sikerül vagy 1-2 évig...azt hoppá mégsem.

ma 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Normális kapcsolatot ki sem lehet alakítani. Mégis hogy tudna egymás mellett élni egyfolytában és össze férni két ember aki egyszer idegen volt a másik számára?


Akkor én aztán tényleg végképp lemondhatok róla, mert az én szüleim kapcsolata az egy merő híg fos volt

ma 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Miért kellene szenvedni? Vagy félni a kapcsolattól?


Inkább olyan van, hogy valaki azt mondja nem tud elköteleződni, de az igazság az, hogy valójában nem is akar. Ott áldozatot kéne hozni egymásért, az meg nagyon fáj, és akkor elkezdenek szenvedni, elengedik egymást "még élni szeretnék" címszóval, aztán jön a következő partner, azzal is ugyanez, aztán lesznek keserű öregek, mert változni nem akarnak, csak amíg kényelmes együtt lenni, addig jó a másik.

ma 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!