Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lelki szemetesládának használ??

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelki szemetesládának használ??

Figyelt kérdés
Társkeresőn megismerkedtem egy férfival. Van egy kisfia amit tiszteletbe tartok is, amit neki is megmondtam. Nekem nincs gyerekem. Sokszor messengeren hivjuk egymást. Több órákat beszélünk igy. Azt mondja nagyon megkedvelt, beszél a problémáiról. Volt kapcsolatairól. Úgy volt hogy randizunk, találka előtt egy órával lemondta és hogy pótoljuk. De még nem hozta szóba. Ír a messengeren hogy hogy vagyok, hogy telik a napom. Egyszer mondtam neki hogy csak arra vagyok jó hogy valaki meghallgassa. Azt mondta hogy nem és kissé megsértődött. Megkedveltem, szeretnék végre egy normális pasit. De félek hogy megint rosz pasit fogtam ki. Kezdem feladni.

júl. 3. 21:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Nyilvan nem veletlenul vált el tole vki.

Selejtes a pali. Sèrult.

tegnapelőtt 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!