Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Ti adnátok újabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ti adnátok újabb esélyt egy olyan férfinak, aki az elsô együttlétkor nem elégített ki titeket az ágyban?

Figyelt kérdés

júl. 3. 09:17
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján hem
júl. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
40%

Nem.

És bottal se nyúlnék 56 éves férfihoz, ameddig nem vagyok én is 50 felett.

júl. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
14%
Nem illik első alkalom után következtetést levonni. Legelső alkalomnál a férfiak általában gyorsan elsülnek az újdonság varázsa miatt, a nők meg nem tudnak elmenni, mert nincs még meg az igazi kötelék. 2-3 esélyt illik adni, és jelezni is, ha nem tetszik valami, nem pedig mondgatni, hogy jó volt, közben meg duzzugsz magadban.
júl. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Valóban illetlen voltam.

Legközelebb jobban odafigyelek a partneremre.

júl. 3. 20:34
 25/32 anonim ***** válasza:
83%
Azzal, amit leírtál, nyilvánvalóan nem. Szánalmas.
júl. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Látod kérdező, nemcsak tanácsot kapsz, de illemet is tanulhatsz a nagy bölcsektől.

Köszönöm 23#-nak ezt a hiánypótló hozzászólást, kicsit én is magamba nézek, pedig én férfi vagyok. Remélem még sok témában viszontlátom ezt a lehengerlö stílusú kontribútort. Bocsánat, ha első alkalmas hozzászólóként itt a témában elmaradtam az illemnívótól.

júl. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
86%

Tehát le vagy tojva hogy ki vagy e elégítve? Mert egy nő dolga nem az hogy élvezze a szexet hanem egyéb?

Tudod ki a francnak kell egy önző partner aki lesz.rja hogy nekem jó volt e. Ez hol szeretet?

júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Adhatsz neki még egy esélyt , de minek? Ha már szólni kell neki hogy "légyszives elégits ki engem is" az már régen rossz.

Ha fiatal srác lenne akkor még talán adnék egy esélyt , de így egyertelmű hogy önző, nem figyelt rád egyáltalán.

Ilyen idős korban tudni kell hogy nem megy el a nő 3 perc alatt....

Saját tapasztalat , 2 és fél évig vártam a változást...

Hasonló volt és utána össze bújva aludtunk, sajnos nem jelentett neki semmit, egyszerűen szeretett össze bújva aludni...

N

júl. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 Oldfire ***** válasza:
72%

Megkellene beszélni vele, mi volt az oka? Lehet, hogy fáradt volt. De a kiegészítés után, hát... ha ilyen őrző, nem biztos, hogy együtt kéne maradnatok.

Elsősorban kommunikáció

júl. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
12%
Igen adnék. Úgy gondolom, hogy ezen lehet javítani a későbbiekben. Ha minden másban viszont megfelelő számomra a pasi akkor biztos, hogy adnék esélyt még neki.
júl. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!