Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Ti adnátok újabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ti adnátok újabb esélyt egy olyan férfinak, aki az elsô együttlétkor nem elégített ki titeket az ágyban?

Figyelt kérdés

júl. 3. 09:17
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
10%
Nem szex miatt vagyok kapcsolatokban. Szoval en siman. Ha más miatt erdemes vele lenni.
júl. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
85%
A kiegészítés alapján nem. De alapvetően nem gond, meg kell ismerni egymást és úgy lesz jó.
júl. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján nem. Mert nem mindegy, hogy csak bénázott, de lelkes és nyitott a változtatásra, vagy csak ürítőedénynek használ és nem is érdekli, hogy nekem jó legyen.
júl. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Köszi, h írtatok!!


Értelemszerûen nem az volt a gond, hogy hamar elment, bármikor elôfordul, hanem, hogy esze ágában sem volt kielégíteni egyéb módon sem.

56 éves férfiról van szó, én sem okítanám, hogy a szex alapja a kölcsönössèg.

júl. 3. 11:56
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Volt hogy adtam. Egyik alkalommal se lett jobb a masodik,harmadik se.
júl. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
27%
Sztem egy ilyen idős férfitól már nem kell csodát várni. Ha hosszabb szexet akarsz keress fiatalabb férfit.
júl. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
16: de nem errőól van szó, hogy miért nem hosszabb a szex... hanem hogy azért egy értelmes, felnőtt ember látja, hogy a másik nem ment el. És attól még, hogy elsült, azért van keze meg szája, amivel ki tudna elégíteni egy nőt. De annyira önző, hogy tesz rá magasról, csak az volt a lényeg, ő elmenjen.
júl. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
56%

17.# hát azért számít, mert hs valaki jól meg van dugva nincs ilyenre gond, hogy szex után még használja a kezét vagy száját. :D

De értem persze mire akarsz kilyukadni. Nekem kevés lenne a 3 perc, még akkor is ha utána nyalna esetleg. De persze nem vagyunk egyformák.

júl. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Hozd össze a 11es válaszolóval te pedig keress egy potens férfit!
júl. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
77%

Férfiből meg nőből is van olyan, akim akármi okból nagyon alacsony szexuális kultúrával rendelkeznek.

Lehet, hogy ez az ember 25 évet élt házasságban egy jégcsap nővel.

Felőlem azt csinálsz, amit akarsz, de feltételezem, hogy azért feküdtél le vele, mert egyébként tetszik, vonzó.

Szóval én elmondanám neki őszintén, hogy mire vágyom, és ha ebből veszi a lapot, akkor minden oké.


Ha mellédfeküdt, te meg monstad neki, hogy kényeztessen egy kicsit odalent és erre azt mondja, hogy nem, akkor persze nincs értelme folytatni.

júl. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!