Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak nála?

Figyelt kérdés
vagy egy lány aki tetszik nekem, és egyre többet gondolok rá az utóbbi időben. kb 4-5 hónapja làtott az utcán, akkor hosszan megnézett és mosolygott. de akkor más èrdekelt, nem is foglalkoztam különösképp hogy megismerjem. múlthéten voltam azon a vendéglátóhelyen ahol dolgozik, leginkább azért mentem oda, hogy kiderîtsem valahogy hogy tetszem e neki. egyszer csak odajött az asztalhoz ahol ültem, elég közel hajolt hozzàm, közben végig a szemembe nézett és mosolygott ràm, és valamiben a segítségem kérte. kicsit elrontottam, mert nem lett a dologból semmi, és utána kerültem a szemkontaktust vele, mert kicsit zavarba jöttem, leginkàbb azért mert tele volt a hely. utána mikor rànéztem pàrszor, akkor úgy làttam hogy ő màr nézett engem. bejelöltem 2 nappal utàna facebookon, de nem fogadta el. kicsit régebbi képem van kint, és le van titkosítva teljesen privátra az oldalam, lehet emiatt, vagy nem megsértődött, vagy nem tetszem neki. szerintetek tetszem neki? megéri megpróbálni megismerni?
tegnapelőtt 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem engedd ezt el. Ennél határozottabb férfira van szüksége.
tegnapelőtt 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és te lennél az te gyakoris csődőr, igaz?
tegnap 05:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Ohm, nem, ezt nőként irtam. Nekem nem lennél vonzó, ha miután odamegyek és kezdeményezek, sem lennél képes randira hívni pl.
tegnap 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az a baj ide màr felesleges bármit kiírni, mert az emberekből csak a rosszindulat árad. írhattál volna ehelyett valami építő jellegű dolgot. nem vagyok benne 100%-ig biztos hogy kezdeményezés volt tőle, inkább 90%-ig csak. és voltak ott 15-en kb, nyilván nem tudtam volna vele 4 szem közt beszélni
tegnap 07:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem rosszindulat. Leirtam, hogy szerintem legyél tokosebb, ha tetszik a lány. Ennél jobban jelezni valószínűleg nem fog, én sem tenném. Ha valakit erdeklek vagy tetszem neki, az merjen kezdeményezni. Onnantól kétoldalú a dolog, de akar tetszik, akar nem, egyelőre a legtöbb no így van vele, hogy a férfi kezdeményezzen.
tegnap 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!