Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak zavar titeket ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak zavar titeket ha egy nő próbálkozik nálatok?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel sokáig beszéltünk, csak ő szexet akart én kapcsolatot, emiatt abbamaradt...de én is akartam vele de ő így már velem nem, nem tudom elfelejteni. Nagyon gáz ha még "próbálkozok"?

Ja még annyi h tudja h nem voltam még senkivel sztem emiatt sem akart már.


jún. 23. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Számomra ez nagyon számlámas egy nő részéről, legyen már bennem valamennyi tartás, ne gajdulj már be ennyire egy fszert. Itt vagyok én...😊🤗🥰❤️
jún. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Jaj szivem.... Nőljön már be a fejed lágya, és tedd össze a két kezed azért, hogy a pasi nem akart kihasználni... Elmondta, hogy nem akart kapcsolatot! Érted? Tényleg nem akar kapcsolatot. Te meg azt akarsz. Nem, nem fog miattad megváltozni. Örülj neki, hogy nem vette el az első alkalmadat. Keress olyan férfit, akivel azonosak a céljaitok!

A kérdésedre válaszolva: Ilyen esetben ne nyomulj.

jún. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Amíg nem kezd el írogatni reggelente hogy jó reggelt addig nem zavar.

Viszonzom a figyelmét az ilyen csajoknak, de egyértelműsítem hogy mi a felállás.

Általában megmarad a haveri viszony, ami rendkívül jól tud jönni, ha piásan nyafoghatnékom van, vagy épp pi na böjtös életszakaszban vagyok.

jún. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nem az, hogy egy nő kezdeményez csak ez már nem az a kategória.
jún. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem átb-si szándékkal ilyen, akkor nem lenne gond.
jún. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%

Ha nem fordul át a kommunikáció számonkérő, választ sürgető hangnemre, addig felőlem oké.


F

jún. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23%
Minél többet próbálkozol főleg egy ilyen elutasítás után, annál kevésbé fog tisztelni és emberszámba venni.. tapasztalat..
jún. 24. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!