Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kerülöm, elutasító vagyok,...

Kerülöm, elutasító vagyok, nem vagyok érdeklődő, mégis próbálkozik (nem erőszakos, inkább ügyetlen, de attól még zavar), hogy lehet még egyértelműbbé tenni ilyeneknél, hogy nincs esély, mert nem érzek semmit?

Figyelt kérdés
2014. aug. 14. 12:21
 1/6 anonim válasza:
érdekel...
2014. aug. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Te is jó nagy ribi lehetsz hallod :))
2014. aug. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezt meg miből szűrted le? Nem élek olyan életet...
2014. aug. 14. 12:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak mond meg neki, hogy nincs nálad esélye. Persze ne bántóan, csak hogy tudja mi a helyzet.
2014. aug. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha a jelek nem elegendőek: szavakkal.

Nem kell kedvesnek lenni,nem nem kell köntörfalazni:tárgyilagosan,nem undok hangnemben megmondani,hogy sosem fogok összejönni veled,spórold meg azt az időt amit nyomulásra szánsz.

2014. aug. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én jó darabig próbálkoztam a lánynál, akit szeretek... ez olyan dolog, amit előtte nem tettem. De elfogadtam egy idő után, hogy nem. Többet nem fogok próbálkozni. Gondolom, előbb-utóbb a te "udvarlód" is veszi a lapot.
2014. aug. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!