Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az ha elfogadtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha elfogadtam, hogy ocsmány vagyok és egyáltalán nem is próbálkozok lányokkal ismerkedni? 30F

Figyelt kérdés
Nagyjából 22-23 éves koromra beláttam, hogy baromi ocsmány vagyok, a lányok szemében a "bottal se..." kategóriába tartozok. Azóta nem is ismerkedtem, mert teljesen esélytelennek érzem, olyannak mint az ötöslottót, aminél a főnyereményre elképesztően kicsi esély van és felesleges pénzkidobásnak tartom. Nem is lenne ezzel semmi baj, ha szülők, rokonok, munkatársak, ismerősök nem nyaggatnának ezzel folyton, mert teljesen belemásznak vele a fejembe. Nem telik el úgy hét, hogy valaki ne kérdezze meg, hogy van-e barátnőm vagy ne tenne valami ezzel kapcsolatos utalást (pl. bele kell húzni, ha gyereket akarok, mikor fogok már nősülni stb). Nem bírják megérteni, hogy egy ilyen fiúnak, aki ronda, ránézésre is esetlen, szerencsétlen, nincsen semmi esélye a nőknél. Ha én el tudtam ezt fogadni, aki az elszenvedője ennek, akkor másokat mit zavar ez ennyire? Olyan jó lenne, ha megértenék a helyzetemet, és békén hagynának végre ezzel a témával.
jún. 14. 18:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerinted mi a baj veled? Miért vagy "ronda"?
jún. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

#1

Ezt nem hiszem, hogy el lehet magyarázni.

jún. 14. 18:52
 3/17 anonim ***** válasza:

Pont azért baj, mert sokak szerint melegnek lenni is "baj": eltér az életfelfogásod a szociális normáktól, mások nem értik a helyzeted.

Mindenesetre valószínűleg rád férne egy jó pszichológus..

jún. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%
Nem kell figyelembe venned őket. Nem kötelező hallgatni sem amiről dumálnak, nyugodtan leállíthatod őket.
jún. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Hát ha nem tudod elmagyarázni két mondatban, akkor nem hiszem hogy te egy csúnya ember vagy. Szerintem is meg kellene próbálnod egy pszichológust, hátha segítene neked, hogy te is szépnek lásd a világot.

Az pedig relatív hogy kinek milyen férfi-nő tetszik.

Nekem pl sok gyönyörű topmodell csajszi pasija sem tetszik, amikor nézem az instagramot. Pedig azok a nők bárkit megkaphatnának, nekik az a pasi tetszik, nekem mint átlag nő meg teljesen más. De ez így van jól. 😊

jún. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad, tedd rendbe a hajad, vegyél normális ruhákat. Húzd ki magad, legyél mindig ápolt, mint akit skatulyából kihúztak. Lesz párod.
jún. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Minden férfin lehet szépíteni. Kezdj el sportolni, edzeni, ízlés szerint válatoztasd a hajad az arcszőrzeted, bármit. Vegyél ruhákat. Ha szemüveges vagy, és nem tetszik válts lencsére. Próbálj egy picit változni. Egyből pozitív visszajelzéseid leszenk és nőni fog az önbizalmad. Tegyél meg mindent azért, hogy jobb életed legyen.
jún. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ezeken már rég túl vagyok, amiket írtatok, divatos frizurával is ugyanolyan ronda vagyok, arcszőrzettel és anélkül is ronda vagyok, a 100 ezres ruhák is hülyén állnak rajtam, edzéssel se értem el olyan testalkatot mint aki nem is edz, de jó a genetikája. Egyszerűen ez van, szarból nem lehet várat építeni ahogy mondani szokás.
jún. 14. 19:50
 9/17 anonim ***** válasza:
Mutasd magad priviben.
jún. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#9

Minek? Ha hányingert is kapsz, leírod hogy "nincs veled semmi baj" :D

jún. 14. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!