Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az ha elfogadtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha elfogadtam, hogy ocsmány vagyok és egyáltalán nem is próbálkozok lányokkal ismerkedni? 30F

Figyelt kérdés
Nagyjából 22-23 éves koromra beláttam, hogy baromi ocsmány vagyok, a lányok szemében a "bottal se..." kategóriába tartozok. Azóta nem is ismerkedtem, mert teljesen esélytelennek érzem, olyannak mint az ötöslottót, aminél a főnyereményre elképesztően kicsi esély van és felesleges pénzkidobásnak tartom. Nem is lenne ezzel semmi baj, ha szülők, rokonok, munkatársak, ismerősök nem nyaggatnának ezzel folyton, mert teljesen belemásznak vele a fejembe. Nem telik el úgy hét, hogy valaki ne kérdezze meg, hogy van-e barátnőm vagy ne tenne valami ezzel kapcsolatos utalást (pl. bele kell húzni, ha gyereket akarok, mikor fogok már nősülni stb). Nem bírják megérteni, hogy egy ilyen fiúnak, aki ronda, ránézésre is esetlen, szerencsétlen, nincsen semmi esélye a nőknél. Ha én el tudtam ezt fogadni, aki az elszenvedője ennek, akkor másokat mit zavar ez ennyire? Olyan jó lenne, ha megértenék a helyzetemet, és békén hagynának végre ezzel a témával.
jún. 14. 18:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
62%

Őszinte leszek veled, nem csodálom, hogy senkinek sem kellesz. A hozzáállás, amit itt bemutatsz minden, csak nem vonzó. Sőt, kifejezetten taszító.

Ha neked így ez jó, akkor hajrá. Ha változtatni akarsz, irány a szakember.

jún. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hasonló vagyok csak én kövér és kancsal is vagyok rossz fogakkal.


És még 1-1 ember ìgy is mondja hogy rajta na meg mi van meleg vagy.


Volt hogy meggyőztek próbálkoztam és csúfos vége lett. De legalább eljàrok jàrtam lehet fogok még fizetőshöz ennyi.

jún. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Ez nem hozzáállás kérdése, 10+ év negatív tapasztalata megtanított a könyörtelenül reális gondolkodásra, nem hitegetem, áltatom magam, tudom hogy mennek a dolgok.

A kérdés egyébként nem is erre irányult, hanem hogy más miért nem képes ezt megtenni. Ahogy látszik az itteni válaszokon, csak a hitegetés megy, hogy egy kis edzés meg más hajstílus segít, pszichológushoz kell menni stb. Ez pont olyan, mint amikor lányok mondják, hogy nincs veled semmi gond, de neki nem vagy az esete. És a második is ezt mondja, meg a harmadik is, meg a tizedik, századik és ezredik is, akkor tudod hogy csak kamu duma.

jún. 14. 21:00
 14/17 anonim ***** válasza:

Nyilván nem csak hozzáállás kérdése, de legyünk őszinték, mindketten tudjuk, hogy csak ront az esélyeiden.

A kérdés kapcsán meg tartom magam a hármas válaszomhoz. Nyilván nem normális a jövőképed és életfelfogásod, szóval az átlagember nehezen fogja ezt felfogni vagy elfogadni, számukra érthetetlen. Ezért győzködnek itt a kommentekben is.

jún. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, nálad leginkább a fejedben van baj. Én ismertem olyat srácot, akit ha nem tudtam volna milyen jófej ember, szinte visszataszítónak tartottam volna. És tudod milyen barátnöje volt? Egy igazi természetes szépség. És nem, nem volt gazdag a srác. Egy tanyán éltek. Három kisfiút szült neki a csaj. Szegény srác fiatalon infarktust kapott. Nagyon vidám, életrevaló férfi volt. Sokat számít, hogy állsz a dolgokhoz. Hogy legyen egy egészséges önbizalmad.
jún. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Az hogy neked visszataszító volt az a férfi, nem jelenti azt hogy objektíven nézve is ronda volt. Sőt biztosan nem volt az ha szép felesége lett. Azért a jófejség egy lányban se fog vonzalmat ébreszteni egy ronda férfi iránt.
jún. 14. 22:48
 17/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, hasonlóan érzek, mint Te. Sokkal nehezebb nem vonzó férfiként ismerkedni...

21:30 ez amit írtál a "megtörténhet de az Ötöslottó esélyesebb" kategória... :)

jún. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!