Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől számít valami zaklatásna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől számít valami zaklatásnak? Ha egy nő visszautasít és próbálkozok még az zaklatás?

Figyelt kérdés

Több nőtől hallottam azt, hogy valaki neki elsőre nem jött be, de kitartóan próbálkozott nála a férfi és ez imponált neki, ezután összejöttek. Úgy látom van akiknél ez már zaklatás kategória és egy esetleges nemnél már a rendőrséget is hívná, ha tovább próbálkozna, főként a feministáknál látom ezt. Úgy érzem nem bűn valakinél tovább probálkozni, mert egy nőnenk tényleg imponáló lehet az, hogy nem fúj visszavonulót. Inkább próbálkozzon, minthogy teljesen feladja lehajtott fejjel, majd belemenjen egy olyan kapcsolatba ahol nem tetszik neki a nő, amiből semmi nem sül ki jól. Ezen az oldalon is hányszor lehet azt látni, hogy vedd lejjebb az igényeidet, lőd be magad, hogy kinél lehet esélyed, kisebb pontszámú nőnél próbálkozz és sorolhatnám még, inkább bátorítani kéne a másikat, hogy a visszautasítás még nem a világvége és nem mindig az a végleges nem.


Számotokra hol kezdődik a zaklatás?


2023. máj. 14. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Nálam ott, hogy nem ért az első nemből. Ha mégis akarok tőle valamit később, akkor azt tudom magamtól jelezni, és valóban lehetnek olyan nők, akiknek imponál, amit írtál, de ők szerintem kisebbség. Azt mondanám, ha valaki lekoptat, de mindenképp szeretnél tovább próbálkozni, akkor szimplán maradj a közelében és később próbálkozz egyszer újra, ne folyamatosan csináld.
2023. máj. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Haha, egyből meg is válaszoltad a kérdésed. Mit keresel még itt? :)
2023. máj. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Leclerc ***** válasza:
90%
A nem az nem. Ne próbálkozz tovább ha nemet mondót. Aztán ha csak kérette magát, akkor ő esik pofára. A te lelkiismerted meg tiszta marad mert elfogadtad a nemet.
2023. máj. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Hát én még egyetlen női ismerősömtől, barátnőmtől sem hallottam, hogy akár csak kicsit is imponált volna neki, mikor egy pasi visszautasítás után is tovább próbálkozott, sőt!

Persze más az, ha kéreti magát meg cukkol, de amúgy látod rajta és a viselkedésén, hogy benne van. Bár én nem díjazom az ilyesmi “játszmázást”, nyilván ez egyénfüggő.

Ettől eltekintve: a nem az nem, úgyhogy elvárom, hogyha valakit visszautasítottam, akkor vegye a lapot és ne próbálkozzon többet, mert elsőre még kedves leszek, de utána már nem!

2023. máj. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Ha megkérem hogy többet ne keressen és mégis keres.
2023. máj. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A nőknek az a kisebbsége, aki direkt játszmázik... ezért inkább érdemes az első visszautasítás után abbahagyni... kivéve, ha elég konkrét oka van a visszautasításnak, tudsz ellene tenni, és akkor próbálkozol újra, ha már nem áll fenn a probléma (pl. elmondja, hogy a ronda fogsorod a gondja, és te megcsináltatod... vagy az a gondja, hogy kövér vagy, és lefogysz pl.).

Én zaklatásnak veszem saját részről, a saját értékítéletem alapján azt is, ha valaki egy "nem" után újra próbálkozik... megmondtam kereken, hogy nem. Ha minden férfi tartaná ehhez magát, a hülye játszadozós p...k is rájönnének, hogy nem érdemes játszmázni.

2023. máj. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

„Úgy érzem nem bűn valakinél tovább probálkozni, mert egy nőnenk tényleg imponáló lehet az, hogy nem fúj visszavonulót. Inkább próbálkozzon, minthogy teljesen feladja lehajtott fejjel, majd belemenjen egy olyan kapcsolatba ahol nem tetszik neki a nő, amiből semmi nem sül ki jól.”


Oké, de a nők sem akarnak belemenni olyan kapcsolatba/alaposabb ismerkedésbe, ahol nem tetszik nekik a pasi. Márpedig az ilyen „kitartó” próbálkozásokkal egyes férfiak pont ezt akarják kierőszakolni. Nálam viszonylag kint van a zaklatás határa, a teljesség igénye nélkül: visszautasítom, és letapiz mondjuk. De csak úgy mondom, az sem imponáló, hanem rohadt fárasztó és kellemetlen, mikor férfiismerősök visszautasítás után is még azért 128-szor bókolnak, hízelegnek, hívnak ide-oda. Minden alkalommal, amikor összefutunk társaságban, és sokszor elhangzik az, hogy nem akar semmit erőltetni, ha van kedvem… Szóval, kérdező, tök mindegy, kinél csak kéretlen nyomulás, kinél zaklatás a többszöri bepróbálkozás, jobb lenne, ha ezt elfelejtenék a férfiak! Pár olyan élethelyzetet el tudok képzelni, ahol x idő elteltével meg lehet próbálni újra (pl. az adott hölgy párkapcsolat miatt nem akart semmit, később meg szingli lesz), de bocsi, attól nem válik vonzóvá egy pasi se, mert 10 összetalálkozásból mind a 10-szer nyomul!

2023. máj. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Koltt09 ***** válasza:
Szerintem ez csak régen volt így, mikor még elvárás volt a lányoktól, hogy kèressèk magukat, nehogy konnyűvèrűnek gondoljàk őket. Ma már szerintem ilyen nem nagyon van, kivéve ha csak jatszmàzni akar veled
2023. máj. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!