Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akar valamit a volt fonokom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar valamit a volt fonokom es azert akar velem talalkozni vagy kepzelodom?

Figyelt kérdés

Munkaba tobbszor 2x is mondta nekem hogy majd beszelunk negyzemkozt, meg azert erzi az ember ha tetszik valakinek, tobbszor is mondta hogy beszelunk majd es ereztem hogy akar valamit. Kerdezte is van e baratom, kivel elek. Ma volt az elso napom de katasztrofa volt, nem megyek tobbet. Megirtam neki ezeket, de vannk dolgok amik nalam maradtak es azt mondta szoljak neki mikor erek ra es osszefutunk, odaadom.

Viszont szerintem akar tolem valamit, ez egy hivatalos ceg, a fonok nem civilben fog talalkozni a volt munkasaval, hogy rendezzek a dolgokat. Szerintem mondhatta volna azt is vigyem be a ceghez a dolgokat, hiszen ez a normal eljaras de o talalkozni akar.

Kepzelodom vagy akar valamit?


jún. 28. 16:28
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Mar nem a fonokom, valoszinuleg soha az eletben nem latom ha nem megyek el erre a talalkozora. Nem arrol van szo, hogy nem tudom hogyan kezelni, csak felek hogy megakar e ismerni vagy csak szorakozni akar e.
jún. 28. 18:00
 12/17 A kérdező kommentje:
Amugy mar voltam ilyen helyzetben nagyon sokszor hogy tetszettem a fonokeimenk, de azert ilyet egyik sem mondott nekem.
jún. 28. 18:01
 13/17 anonim ***** válasza:
Csodàlkoznék,ha így,egy napos munkaviszony után ràd repülne,de lehetséges...
jún. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Miert itelne el ezert engem? Miert fuggene ettol hogy ram repul e vagy sem?

Mar munkaba is beszelni akart, miert valtozott volna ez meg attol mert mar nem megyek tobbe???

jún. 28. 18:08
 15/17 anonim ***** válasza:
73%
Hidd el, ha akar egyáltalán valamit, az csak szórakozás lenne...
jún. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
81%
tőlem is akar hogy menjek vissza dolgozni mert mióta eljöttem nem talált hegesztőt
jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

11 - Aki félelmet kelt benned, azzal ne találkozz.

A cuccot visszaviheted a céghez is, ha akarod.

jún. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!