Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akar valamit a volt fonokom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar valamit a volt fonokom es azert akar velem talalkozni vagy kepzelodom?

Figyelt kérdés

Munkaba tobbszor 2x is mondta nekem hogy majd beszelunk negyzemkozt, meg azert erzi az ember ha tetszik valakinek, tobbszor is mondta hogy beszelunk majd es ereztem hogy akar valamit. Kerdezte is van e baratom, kivel elek. Ma volt az elso napom de katasztrofa volt, nem megyek tobbet. Megirtam neki ezeket, de vannk dolgok amik nalam maradtak es azt mondta szoljak neki mikor erek ra es osszefutunk, odaadom.

Viszont szerintem akar tolem valamit, ez egy hivatalos ceg, a fonok nem civilben fog talalkozni a volt munkasaval, hogy rendezzek a dolgokat. Szerintem mondhatta volna azt is vigyem be a ceghez a dolgokat, hiszen ez a normal eljaras de o talalkozni akar.

Kepzelodom vagy akar valamit?


jún. 28. 16:28
A kérdező szavazást indított:
Akar valamit
Kepzelodom
9 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
A combjaid közt van valami ami nagyon érdekli.
jún. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom lehetseges, de valami van.
jún. 28. 16:41
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, akar valamit, de a cuccaidat is valahogy vissza kellene szerezni.
jún. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Olyan dolgokrol van szo, amiket vissza se kene adni vagy ha megis akkor csak siman levonhatnak a mai berembol es en csak megemlitettem hogy nalam maradtak.
jún. 28. 16:53
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit mondjak neki, ha tetszenek neki es megakarna ismerni ugyse irna le nekem hiszen fonok, es azon a helyen minden kitudik, es az is benne van hogy visszautasitom.

Talan azert akar talalkozni hogy elmondja a dolgokat szemelyesen.

jún. 28. 16:55
 6/17 anonim válasza:
0%
Nem semmi azért, ma kezdtél, majd fel is mondasz.2-szer beszéltél a főnivel de már azon jár az eszed hogy lehet kettyinteni akar. Ez ám a jó és kitartó munkaerő.
jún. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Jezusom..nekem jar azon az eszem? Elolvastad a kerdesem?

O mondogatta egesz nap hogy beszelni akar aztan talalkozni hiv.

jún. 28. 17:10
 8/17 anonim ***** válasza:
32%

Ezt csak én nem értem?

Ma volt az első napod, de már a volt főnöködként beszélsz róla. Maradtak nálad dolgok, de nem írtad, hogy mik azok. Egy nap után mi lehet nálad? Lenyúltál valamit? Akkor nem csosálom, ha megkeres...

Anúgy tuti semmi mást nem akar tőled, egy nap után azt sem tudja k8 vagy.

Ilyen kitartó munkaerő nem fog hiányozni neki.

jún. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Egy polo es egy sapka maradt nalam ha ennyire tudni szeretned.

Nem kertem a velemenyed mennyire vagyok kitarto, es azt sem szerinted hianyozni fogok e neki.

Fiatal vagyok, nagyon rossz volt nem szeretnek ott dolgozni ez van.

jún. 28. 17:16
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Biztos lehetsz benne, hogy szeretne tőled valamit. Ha főnök, akkor kisebb gondja is nagyobb, hogy egy póló, meg egy sapka miatt menjen el A-ból, B-be. Max azt mondaná, hogy mikor arra jársz dobd be hozzájuk, vagy azt, hogy adott időre vidd vissza.


Itt viszont azt látom, hogy te most vagy parázol, hogy a főnök bepróbálkozik nálad, és most nem tudsz mit csinálni ezzel a helyzettel mert fiatal vagy, tapasztalatlan, nem voltál még ilyen helyzetben, vagy pedig elgondolkodtál azon, hogy valami lehetne akár köztetek a főnökkel és ezt sem tudod kezelni.


Vajon melyik lehet?

jún. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!