Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha mindig csak estefelé akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindig csak estefelé akar talalkozni ?

Figyelt kérdés

Tegyük fel tegnap tényleg csak este tudtqdok találkozni mivel úgy adta a körülmény.

Kb másnap 11-delig együtt voltatok ,mindenki ment a maga dolgara.

Ma otthon vagytok külön külön ,mindenki tesz vesz otthon de ebből megint csak este lesz találka holnap reggelig .

Ki mire gondolna?


febr. 4. 15:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Más dolga van?
febr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Hogy van élete rajtam kívül is, ergo nem fog állandóan a nyakamon csüngni, mert egyedül nem találja fel magát.
febr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vannak otthoni tennivalói is az embernek, amit el kell intézni. Pl betenni egy mosást, takarítani, megfőzni holnapra a melóba, előkészíteni pár dokumentumot a meetingre, ebéd a nagyinál, tali haverral, kutyát sétáltatni, hobbi stb Esetleg napközben dolgozik, tanul, vizsgára készül, edzeni megy, merészel levegőt venni, én ilyesmiket szoktam két randi között meg a párom is.
febr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi a szitu? Ez lesz a második találkozó? Mert kettőből még nem mondanám, hogy MINDIIIIIG ez van. Mondjuk nekem ez ilyen lusta program, nulla erőfeszítés és gondolat van benne, ez a na gyere dugjunk aztán döglünk a TV előtt, akivel már az eleje is így indul, mintha 9 éve járnánk már, azzal nem gondolnék hosszú távú kapcsolatra, már abban eluntam magamat hogy ezt leírtam🤣
febr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
16%

Lustul. Nekem is kell vagy 5 óra mire képes vagyok szorteleniteni smink3lni feloltozni egy pasinak. Addig netezgetek kajálok csavargatom a hajam mire agynehezen kivánszorgok a fürdőbe hogy nah újra hüvelyöblites borotválás meg készulés mert kezdodik a nap.


Egyik exem nem is bírta azt mondta vár a ház elott húzzak lefelé azonnal nem akar megint éjfélig várni mire kegyeskedek elindulni megjelenni nála.

Mondtam neki de bakker meztelen vagyok szét vagyok nyúlva, seholnem tartok semmivel hagyjon már békén ne kelljen már hétvégén pattognom.


Erre azt mondta az pont jó is fel se kell öltözni elég egy kabt es toljam le a képem. Majd nála borotvalok fürdök hajat mosok nála is van fürdőszoba.

🤣

febr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
30%
*nagynehezen kivánszorgok
febr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Tehát pl. péntek este találkoztok szombat délig, majd szombat este vasárnap délig, stb?

Vagy több nap telik el a két találka között?

Nem gondolnék semmi különösre. Így kényelmes neki és feltételezhetően neked is. Miért, te mire gondolsz?

febr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
17%

Ő legalább gyorsabb mint én hogy estére el tud készülni:) nálam az este 22-24 óra mire életre kaptam :)

Hiába pontoznak itt a pattogók akik a cipőfűzőt se kötik be ugy rohannak egy pasihoz🤣

febr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Arra, hogy tesz-vesz, találkozó előtt elvégzi az aznap szükséges dolgait. Mire kéne gondolni? Én is jobban szeretek úgy találkozni barátokkal vagy randizni, hogy du. vagy este, és nem reggel/délelőtt, amikor még lenne dolgom itthon.

5: Juj, emlékszem rád, neked nem is férfi egy férfi, ha nem töri rád az ajtót reggel, hogy majd mosol hajat nála:-)

febr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Hétköznap pl dolgozni szoktam, azaz délig nem is tudnék maradni, max 8-ig. Gondolom ha ilyen sokáig nálad tud lenni, akkor délutános ezért ér rá csak esténként.
febr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!