Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségének mindent hülyeseget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségének mindent hülyeseget elnéz alárendelődik felettem meg uralkodik miért?

Figyelt kérdés

Itt csak ez a kérdésem mert engem baromira zavar h én bármit csinálok ami esetleg nem tetszik neki beszol,kioktat,nemet mond. Ha a. Felesége ugyan ezeket vagy még cifrabbakat megcsinal akkor szó nélkül hagyja nem szól be neki nem csap az asztalra mint nálam.

Tudom h ő a felesége mielőtt bárki írná de most fél a nőtől vagy neki miért lehet mindent?

Azert feltűnő h otthon alárendeli magát velem szemben meg hatalmaskodik. Otthon szerintetek miért nem fejezi ki nem tetszeset?

Hozzateszem ahogy elmeseli a felesege nagyobb hulyesegeket csinál és szóval pont hogy neki kéne bedumalgatnia



jún. 28. 10:21
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Abban egyetértek mindenkivel h nyilván nem vagyok fontos ezért enged meg magának ilyen habistust. Aztán úgy van vele. Viseljem el, ha meg nem tetszik mehetek.a feleségének meg azért néz el hulyesegeket mert nem akar konfrontalodni mert fontos neki.
jún. 28. 14:36
 22/22 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk is volt ilyen, csak itt volt feleségről van szó. Több mint 20 éve elváltak, de még mindig tart tőle. Kiraktam az életemből.
jún. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!