Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségének mindent hülyeseget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségének mindent hülyeseget elnéz alárendelődik felettem meg uralkodik miért?

Figyelt kérdés

Itt csak ez a kérdésem mert engem baromira zavar h én bármit csinálok ami esetleg nem tetszik neki beszol,kioktat,nemet mond. Ha a. Felesége ugyan ezeket vagy még cifrabbakat megcsinal akkor szó nélkül hagyja nem szól be neki nem csap az asztalra mint nálam.

Tudom h ő a felesége mielőtt bárki írná de most fél a nőtől vagy neki miért lehet mindent?

Azert feltűnő h otthon alárendeli magát velem szemben meg hatalmaskodik. Otthon szerintetek miért nem fejezi ki nem tetszeset?

Hozzateszem ahogy elmeseli a felesege nagyobb hulyesegeket csinál és szóval pont hogy neki kéne bedumalgatnia



jún. 28. 10:21
1 2 3
 11/22 Grizesteszta ***** válasza:
100%

#9: Nagyon egyszerű: a feleséggel való kapcsolatban van valami olyan aspektus, amiben a feleség 'jobb', és ezzel ellensúlyozza azt, amiben rosszabb. De összességében a nő 'jó', ezért ragaszkodik hozzá, nem akarja felborítani a családi együttest, tehát elfogad a feleségtől olyan dolgokat, amit mástól nem.

Nálad más a helyzet, te pótolható/lecserélhető vagy, ezért akár az otthoni dolgok miatt felgyülemlett agressziót is rád lehet borítani. És azzal, hogy ezt hagyod, még meg is erősíted azt az elképzelését, hogy veled megtehet mindent.

Három lehetőséged van: 1) elfogadod, marad így minden. 2) kirúgod. 3) bekeményítesz és ragaszkodsz ahhoz, hogy ti ketten egyenlő felek vagytok, ennek megfelelő viselkedést vársz el. És ennek két kimenete van: vagy ő rúg ki téged vagy kiderül, hogy fontos vagy neki és megéri a viszonyban ember módjára viselkedni -ekkor felküzdöd magad az 'értékes partner' szintjére, ergo: majdnem annyit fogsz érni neki, mint a felesége. A pont annyihoz még egy lépés kellene: az, hogy te tudsz a feleségről, a feleség is tudjon rólad.:)

jún. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy jobb a feleség bármiben is vagy többet nyújt. Egyszer a pasi már elszúrta, már nem tudja visszaállítani a dolgokat, most már mint látod, ő akar irányítani.
jún. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
17%
#11 hagyjuk már, a legtöbb feleség olyan hulladék emberileg, hogy nemis értem, mit láttak bennük. Ne adjuk elő, hogy biztosan egy angyali teremtmény, aki emellett csak úgy mellékesen egy toxikus, parancsolgató, lealacsonyító hárpia.
jún. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Grizesteszta ***** válasza:
85%
#13: Olvasd el még egyszer a 11-et lsz! Hol írtam én, hogy angyali a feleség? Annyit írtam- és ezt tartom is- hogy a férjnek valamiért ( bármiért) fontos a feleség, ezért konfliktust kerül. A szerető meg nem fontos, ezért megengedi magának a bunkóságot is.
jún. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
14%

Ezt írtad: De összességében a nő 'jó', ezért ragaszkodik hozzá, nem akarja felborítani a családi együttest, tehát elfogad a feleségtől olyan dolgokat, amit mástól nem.


Hogy lenne már egy ilyen nő jó?:D Szerintem csak anyagi meggondolásból nem akar elválni, nem azért, mert a feleség annyira jó lenne.

jún. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
55%
Te is alárendelődsz a feleségnek gondolom, ne csak a pasit szóld le.
jún. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Lelkiismeret furdalása van miattad, állítólag sok férfi viselkedik így, ha szeretője lesz.
jún. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Grizesteszta ***** válasza:
100%
#15: Próbáld nem szemellenzősen értelmezni! Attól is lehet 'jó' a feleség, hogy 'van', ugyan is addig nem kell felezni a vagyont vagy egyedül fizetni a hitelt vagy albiba menni. A 'jó'-n nem a személyiséget értem, hanem azt a 'csomagot', amit a feleség jelent. És ez a csomag 'jó', mert ha nem lenne az, akkor a pali válna.
jún. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

“Attól is lehet 'jó' a feleség, hogy 'van', ugyan is addig nem kell felezni a vagyont vagy egyedül fizetni a hitelt”


Konkrétan szó szerint erre utalt a kommentemben az “anyagi meggondolásból” rész, de nyugodtan fejtsd ki még 3 oldalban, mintha nem ugyanarról beszélnénk.

jún. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Mert te a szeretője vagy. Azt akarja pótolni veled, ami otthon nincs meg neki. Jelen esetben tekintélye, szava.

Viszont van egy jó hírem. Nem kötelező ám együtt lenni egy basáskodó pasival.

jún. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!