Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szülőknek alárendelődő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szülőknek alárendelődő, "anyucipicifia" férfiak esetén a pasi párja miért mindig a szülőkben keresi a hibát a pasija helyett?

Figyelt kérdés

Mostanában is rengeteg ilyen kérdést olvastam, ami arról szólt, hogy a gonosz, csúnya szülők uralni akarják a fiuk életét, mindenbe beleszólnak, parancsolgatnak, és a nő csak bennük keresi a hibát ahelyett, hogy elgondolkodna, a pasija miért nem tud kicsit tököt növeszteni?


Pl. mai kérdés volt, hogy az együttélő pár esetén a srácnak haza KELL hordania mosni a szennyes ruhát az anyukájának, mert az akarja csinálni, és a kérdező teljesen megsértődött, mikor megkérdeztük, hogy a pasija miért viszi tényleg haza ahelyett, hogy megmondaná az anyjának, hogy kimosta màr?


Vagy másik kérdés, ott laknak a szülőknél (persze mindig a pasi szüleihez költöznek), és a srác nem akar elköltözni, mert jaj, mi lesz akkor otthon, ki fogja eltartani-gondozni a szülőket, és akkor persze megint nem merül fel a csajban, hogy a férfi az, aki nem akar leválni a szülőkről.


Na de minden nap van 4-5 ilyen szüleinek nemet mondani, róluk leválni képtelen férfiról szóló kérdés, és ezekben mindig csak a szülőket szidják. Persze, nyilván szerintem sem normálisak ezek a szülők, akik így viselkednek, de ugyanúgy nem normális az a férfi sem, aki ebben partner, a párjuknak ez miért nem jut eszébe, hogy basszus, ez a férfi itt maga sem akar változtatni a dolgon, mi a francia csinálok mellette?



2023. márc. 2. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert elsősorban a szülő feladata leválasztani a gyereket. Nehéz magadtól leválni ha születésedtől kezdve manipuláltak.
2023. márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindhárom hibás. Nincs kivételezés.
2023. márc. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Nekem két kicsi lányom van, és ma a Tiktokon láttam megint egy bölcsnek gondolt idézetet, ami arról szólt, hogy a fiús anyáknak a gyerekük az utolsó nagy szerelmük, a fiú gyerekeknek meg az anyjuk az első nagy szerelmük. Rendszeresen hallom, hogy szerelmemnek hívják az anyák a fiaikat. Tegnap meg egy nőről hallottam, aki pelenkázás közben puszilgatja a gyerek nemi szervét. Ezekből szerinted milyen anyósok lesznek? Aztán meg majd csodálkoznak, ha húsz év múlva a korban a fiukhoz illő lányok a fia helyett a férjével rosszalkodnak, mert az legalább szabad. Aztán ki tudja, lehet, hogy még örülnek is neki, hogy nem pici fiacskáját vitte el valami liba. Szerinted ezekbe a srácokba mit nevelnek bele ezek a nők?
2023. márc. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó, hát én lányos anyukát is ismerek ilyet, nem is egyet, csak szerintem a férjek kevésbé panaszkodnak emiatt vagy nem tudom.
2023. márc. 2. 21:48
 5/10 anonim ***** válasza:

Háhh, akkor te is kiakadtál a sértődős kérdezőn. 🤣

Szerintem ezek a lányok teljesen be vannak kábulva a szerelemtől, fiatalok és tapasztalatlanok, tombolnak a hormonok és emiatt a párjukat a lehető legjobbként látják. A nők ösztönösen ilyen védelmezők, ezért a párjukat is védik még maguk előtt is a negatív kritikákkal szemben.

2023. márc. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban mindent csinaltam fozesen kivul , ezert tudom hogyan kell egy haztartast vezetni kozben fozni is megtanultam. Ha sszulo inkabb a mosogatogepet hasznalja a gyerek helyet aki csap alatt szivacsal kisikalja a koszos etkezesi eszkozoket akkor ki is a hibas?
2023. márc. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatból: csak addig néztem el ilyesmit a pasinak, amíg szerelmes voltam. Az után örüptem, hogy vége!

Viszont pozitív, hogy elég egyszer "megégetnie" magát egy ilyennel egy nőnek, utána egész életére kerüli ezt a fajta férfit.

2023. márc. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés, egy felnőtt ember már nem takarózhat azzal, hogy "hát a szüleim rontottak el!!!".

Van egy kor ami után már szégyen anyucipicifiának lenni, és az illető már nem áldozat, hanem csak simán igénytelen/semmirekellő.

Pláne hogy nem atomfizika a háztartási munka. MINDENNEK utána lehet nézni a neten legfeljebb 5 perc alatt, az pedig az ég világon semmit sem jelent, hogy tiniként ki volt-e nyalva a s..gged.

2023. márc. 3. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

A gyerek viselkedése a szülő nevelésétől függ, ha nem adsz a gyereknek szabadságot ahogy közeledik a 18hoz akkor függeni fog a szülőtől

Példának volt osztálytársam általánosból mindig hazakellett érnie délután 6ra tökmindegy mi volt

Aztán találkoztunk mikor már 17 évesek voltunk mentünk inni pénteken délután 3ra és ő ugyanúgy 4-5 között elköszönt mert haza kell érni különben szülők mérgesek lesznek

Semmi esélye önállóságra és ha egynap azt is mondják hazajöhetsz este 10kor nem fog mert már "betanult" és nem fog döntéseket hozni magától mert egy 10 évvel le van maradva ebben

2023. márc. 3. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Könnyebb azt okolni egy probléma miatt, aki aktívan, látványosan fúr, mint azt, aki passzív módon hagyja, főleg ha ilyen téren az illető nem tapasztalt. Én mondjuk... kérdés, milyen szempontból szerencsére vagy nem szerencsére, végigasszisztáltam apám anyucipicifiáskodását, és emiatt évek után, tinikoromra, kikristályosodott, hogy apám a legnagyobb hunyó még akkor is, ha a nagyanyám nagyon látványosan és nyilvánosan bunkó paraszt viselkedésű.

Amúgy az előző exem anyja elég elviselhetetlen volt, de az exem mindig a helyére tette, amikor vállalhatatlanul viselkedett vagy hülyeségeket beszélt.

2023. márc. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!