Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóval a feministák szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval a feministák szerint is gáz ha idősebb sokkal a pasi?

Figyelt kérdés
[link]

2023. márc. 2. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem nyitok meg videót. Nem derül ki, hogy mi a kérdés a kérdésből. Ez így csak egy marketingfogás, hogy valami xarnak nagyobb legyen a nézettsége.
2023. márc. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%

az igazi feministák szerint az a gáz, ha egyáltalán pasi az illető...

Normális nők nem foglalkoznak evvel, mint ahogy a normális férfiak az incelséggel.

2023. márc. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont a feministák szerint gáz, hiszen a nő sajátmagának teremti elő, amire szüksége van. nem kell hozzá egy véebb pasi.
2023. márc. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
Bocsi srácok de lejárt már az idő mikor a 70 éves olajsejk 16 éves csajokat vásárolt és megerőszakolta. Nem kell ehhez feminizmus hogy felforduljon az ember gyomra az enyhébb polkorrektebb változattól is.
2023. márc. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Feministának tartom magam. Az szerintem is aggasztó, amikor meglett emberek tiniket hajkurásznak (igen, akkor is problémásnak tartom, ha a nő az idősebb) - ott általában nem az érzelmek és a lelki kapcsolódás, egymáshoz passzolás van a középpontban, hanem az, hogy a 17 éves kis tapasztalatlan tinit sokkal könnyebb lenyűgözni, alig kell energiát belefektetni az ismerkedésbe meg férfi-kuscsaj esetben "ó jeeee, feszes test, szűk punci" jeligével szerelmes hazudva ürítőtartálynak használják őket. Vagy a "jobbik" esetben a férfi tiniszinten van érettségileg.


Szerintem a korkülönbség nem minden esetben problémás - inkább azt kellene nézni, mennyire vannak egy életszakaszban, ill. a fiatalabb fél nem látványosan tapasztalatlanabb, mint az idősebb. Azért sok esetben látszik, milyen egészségtelen kapcsolati dinamikák vannak olyan kapcsolatokban, ahol 30+-os, 40es emberkék a 20as éveik max. közepén járó fiatalokat szednek fel - sokszor megy a másik főleg pénzügyi bántalmazása (főleg akkor, amikor 40es pasik megvilágosodnak, hogy nekik gyerek kell, felcsinálnak egy max. 22-23 éves csajt, aki még tartja el magát 100%-osan, aztán a csaj otthon ganajozik úgy, hogy semmi vagyona, ezt meg kihasználja a pasas), basáskodás felette "nekem van igazam mindig, mert idősebb és tapasztaltabb vagyok" jeligével.

2023. márc. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Szerintem minden normális feminista elítéli az aránytalanul nagy korkülönbséget azokban az esetekben, ahol a fiatalabb fél még nincs 25 éves, tehát még nincs teljesen kifejlett agya.
2023. márc. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!