Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így ismeretlenül nyugodtan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így ismeretlenül nyugodtan bevallhatod, hogy belemennél e párcserés szexuális kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Nem kell senkit sem megítélni, csupán a véleményedre vagyok kíváncsi.

Mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja, és nincs csúnyább dolog attól, ha valaki beleszól, vagy lenéz másokat. Főleg azért mert azok az emberek nem látját, hogy a hiba az Ő készülékukben van.

Mondom ezt úgy, hogy imádom a feleségemet és Ő is engem. Nagyon jó a szexuális életünk, de vannak dolgok, amiket nem lehet kettesben megélni. Sok izgalmas póz és persze a biszexualitási dolgot sem.

Ettől függetlenül azt vallom, hogy nem való mindenkinek. Aki csak a kapcsolatát akarja helyrehozni az nem vágjon bele.

Na meg akiknek nem stabil a párkapcsolata.

Igaz mi még nem próbáltuk, de vágyunk rá.



jún. 24. 20:32
A kérdező szavazást indított:
Pasi vagyok, kipróbálnám
Pasi vagyok, nem próbálnám ki
Pasi vagyok, kipróbálnám, de a párom biztos nem
Nő vagyok, kipróbálnám
Nő vagyok nem próbálnám ki
Nő vagyok kipróbálnám, de a párom biztos nem
26 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem ítélek el senkit de én nem mennék bele.

35f

jún. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
21%
Én próbálom magam átprogramozni, mert tudom, hogy nővel csakis kizárólag így lehet hosszútávú párkapcsolatot kialakítani, mert a nők genetikailag hűtlenek, tehát mindig szeretnének szexelni mással, csak akkor lehet jó a kapcsolat, ha ezt megengedjük a nőnek.
jún. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
60%
Én se ítéllek el senkit, de szerintem ez időhúzás. Már amikor párcserés/hármas/orgiás szex történik akkor a kapcsolatot megette a fene ugyanis már kettesben nem elég a szex még akkor is ha feldobta a pár. Az elkerülhetetlent próbálják elkerülni.
jún. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
Nem, nekem a szex a szerelem része. Nem tudok idegenekkel dugni.
jún. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

3# Nem értek veled egyet. De nem baj, mert nem vagyunk egyformák. Szerintem akik belemennek ilyenbe a nagyobb százaléknak nincs gondja a szexuális életével.

Mi is vágyunk rá, hogy kipróbáljuk és megingathatatlan a szerelmünk és a szexuális életünk.

Én sem ítélek el senkit és nem bélyegzem meg azzal, hogy maradi, aki nem tud ilyen érzelmi szintre jutni.

Ettől függetlenül biztos van olyan is amilyet felvázoltál, de nem kell mindenkire ráhúzni.

jún. 24. 21:07
 6/23 anonim ***** válasza:
80%

Oké, nem muszáj egyetérteni. Let's agree 2 disagree.


De attól én még úgy hiszem hogyha két ember eljut arra a szintre, hogy semmi se elég jó mert mondjuk már még a párcsere se kielégítő, beleegyeznek hármasba, négyesbe, orgiákba akkor már annyi. Direkt különböző stádiumokat írtam le.

Egyáltalán nem mindegy, hogy megállnak a párcserénél vagy tovább viszik. Általában egyáltalán nem elég a nyitott kapcsolatban lévőknek a párcsere inkább tovább viszik pont annak okán írtam a többi verziót.


Egyébként nem beszélhetünk nagyobb százalékról, statisztikai adatok alapján fele-fele, vagy inkább szakítással/válással végződik az egész hiszen bármikor "bele szerelmesedhet" a pár egyik tagja másba. Itt nemcsak kifejezetten a szexről van szó.



Tegyük hozzá, hogy téged érdekel, hogy ki mit gondol annak ellenére, hogy nálatok minden szuper. Eléggé árulkodó. Saját magadat nem tudod becsapni! De én tőlem csináljatok és hozzátok hasonlóak amit csak akarnak. Nem oszt se szoroz nekem.

jún. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

"Tegyük hozzá, hogy téged érdekel, hogy ki mit gondol annak ellenére, hogy nálatok minden szuper. Eléggé árulkodó."


Ezt akartam mondani. Aki valamivel elégedett, az minek írja ki fórumra, hogy ki mit gondol az életéről?

jún. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
73%

"akik belemennek ilyenbe a nagyobb százaléknak nincs gondja a szexuális életével"


Ha annyira nincs gondja, akkor miért vágyik másra a párján kívül?

jún. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Na erről írtam az elején. De látom, hogy ez tényleg egy igazi magyar szokás, hogy mindenkinek megmondjuk a magukét mert csak az a jó amit én mondok.


Simán csak érdekelt, hogy ki hogyan látja ezt. Semmi köze az én magánéletemhez úgy ahogy meg nektek sem.

Igenis szeretjük egymást és semmi baj nincs a szexuális életünkben. Ezt csak Ti látjátok teljesen ismeretlenül bele.

Én is mondhatnám, hogy soha nem fogod a párodat úgy szeretni mint én az enyémet, még ha igaz is, mert nem vagyok olyan ember. De nyugodtan mondjátok csak hogy milyen szar a házasságom.

jún. 24. 21:34
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Én ehhez annyit tudok hozzáfűzni, hogy akinek fasza a szexuális élete és valóban szereti meg kívánja a párját az nem megy bele nyitott kapcsolatba. Aki képes rá az kapcsolatfüggő és ha majd a szexpartnernek között valamelyik félnek akad olyan személy akiben nemcsak a testi kielégülést látja azzal le is fog lépni.
jún. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!