Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így ismeretlenül nyugodtan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így ismeretlenül nyugodtan bevallhatod, hogy belemennél e párcserés szexuális kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Nem kell senkit sem megítélni, csupán a véleményedre vagyok kíváncsi.

Mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja, és nincs csúnyább dolog attól, ha valaki beleszól, vagy lenéz másokat. Főleg azért mert azok az emberek nem látját, hogy a hiba az Ő készülékukben van.

Mondom ezt úgy, hogy imádom a feleségemet és Ő is engem. Nagyon jó a szexuális életünk, de vannak dolgok, amiket nem lehet kettesben megélni. Sok izgalmas póz és persze a biszexualitási dolgot sem.

Ettől függetlenül azt vallom, hogy nem való mindenkinek. Aki csak a kapcsolatát akarja helyrehozni az nem vágjon bele.

Na meg akiknek nem stabil a párkapcsolata.

Igaz mi még nem próbáltuk, de vágyunk rá.



jún. 24. 20:32
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

"Ha annyira nincs gondja, akkor miért vágyik másra a párján kívül?"


Itt látszik meg hogy soha nem fogod ezt megérteni.

Semmi köze nincs ahhoz hogy a másik párjára vágyik bárki is.

jún. 24. 21:36
 12/23 A kérdező kommentje:

Nem is próbálok senkit sem meggyőzni, mert az buta ember mindig csak a sajátját hajtja.

Én elfogadtam, hogy nem mindenki egyforma. De az emberiség mindig megbélyegzi azt aki nem ugyanazt mondja mint a falka.

Be is fejeztem itt.

jún. 24. 21:39
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, de hát értsd már meg, hogy te tettél fel kérdést és sokan nem értenek veled egyet. Te rendesen rá akarod tukmálni az emberekre, hogy legyenek nyitott kapcsolatban:


"Így ismeretlenül nyugodtan bevallhatod, hogy belemennél e párcserés szexuális kapcsolatba?"


Szerinted kell a te tukmálásod anonim oldalon bárkinek is? Ne légy már nevetséges!

Biszex valamelyikőtők és az azt jelzi, hogy a szexuális élet nem működik ahogyan kéne ugyanis a biszex fél vágyik az azonos neműre. Ráadásul a nyitott kapcsolatban az emberek többsége kapcsolat eleje óta abban vannak és nem évek után. Az egyenlő kb. azzal, hogy valamelyik, illetve mindkettő unja az egyiket, a másikat.

Nyugodtan dugjátok szét magatokat. Hidd el senkit se érdekel. Titeket fog (hamarosan). (((:

jún. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
36%
Swingerezunk kb 15 eve es 25 eve vagyunk hazasok. Erdekes modon miota belevagtunk megjobban kivanom az asszonyt. Elotte jo ha havi 1x volt valami 10 perces semmiseg. Aztan beszelgettunk ez nagyon nem jo. Elsore egymassal probaltunk rendezni, keves sikerrel. Majd jott egy terapeuta aki jo tanacsokat adott. Sikerult egymas fele is megnyilni es beszelni a vagyakrol. Vegul elmentunk egy klubba ahol semmi nem tortent de haza erve egymasnak estunk. Ez ment par honapig amig egyszer annyira beindult h sikerult kulon vonulni es ott szexelni egymassal. Es fokozatosan epitettuk fel ezt a reszet az eletunknek. Nem ment vita es veszeledes nelkul es sok beszelgetes nelkul. De mara mar jol mukodik. Csak 2-3 szabalyradteg az eredeti sokbol amit betartunk.
jún. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
29%
Attól még, hogy leírjátok 1000x ide, hogy milyen jó dolog a nyitott kapcsolat, többes szex stb, attól még nem nektek lesz igazatok, lásd az előttem válaszolók kommentjeit. Senkit sem ismerek, aki be is vallotta, hogy nyitott kapcsolatban él, swinger stb és teljesen jó is a kapcsolatuk. Ellenben rengeteg példa van arra, hogy a monogámia működik.
jún. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
76%

Ismeretlenül is nyugodtan bevallom hogy nem. Soha. Akit szeretek azt nem osztanám meg mással, illetve ha szeretem nem akarom mással. Ha nem szeretem, nem kívánom, nem elég stb, akkor elválok ahogy tettem is. Semmiféle külsős nem pezsdítette volna azt fel, legfeljebb megerősített volna abban hogy válni kell mert nem érdekel mit csinál és én is másokat akarok.

Lett második férjem, szeretem imádom, csak őt akarom. Ha felvetné a párcserét egy világ omlana össze bennem és elválnék. Ez undorító.

jún. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
49%

Kedves 15

Azert mert a te es az ismeroseid nem nyitottak ra es nem lattal elo peldat arra h mukodik, nem jelenti azt h ez a fajta elet nem lenne jo. Neked nem valt be nem is akarod. Semmi gond jogod van a velemenyedhet.

Viszont nekunk is jogunk van a sajat velemenyunkhoz h a mi barati ismerosi korunkben ez mukodik es sok sok part ismerek meg akinel szinten.

jún. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
71%
#17: Ok, akkor kérlek te is vedd figyelembe, hogy sok párnak van gyereke. Én ezt nyilván magától értetődőnek vettem. Vagy csak nem azt akarod mondani, hogy ott is milyen "jól" beválik ez a dolog, mert nem is tévedhetnél ennél nagyobbat. Az aki komolyan veszi magát és gyereket akar, annak aztán tényleg nem lesz jó vége, ha ilyenekben gondolkodik, ez nem is kérdés.
jún. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
38%
Minket is izgat fantazia szinten, de max egy lányt vennénk be és csak egyszer próbálnánk ki.jo a kapcsolatunk és gyerekeink is vannak 😊
jún. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Kedves 18.


Nekunk van gyerekunk igaz mar felnottek, vagy nagytinik.

De mikor belevagtunk a legnagyobb is "csak" 6 eves volt. Mint irtam 25 eves hazassagba elunk egymassal. A legtobb korunkbeli parnak van gyereke vagy gyerekei. Van olyan par ahol most tervezik az elsot. Igy egy idore elbucsuztak az aktiv swingertol. De a szexmentes programokon reszt vesznek meg.


A gyerekekre a nagyszulok vigyaztak. Elsore ennyit tudtak h randi napot tartunk mert ezt javasolta a terapeuta (amugy tenyleg) az h ezen az esten mi eppen swingerbe mentunk az egy dolog. A parom szulei eleg nyitottak igy elmondtuk nekik. Az en szuleim mem. De a kornyezetunk is tud rola. Nem akarunk senkit sem beleramtani. Nem eroszakosak vagyunk de ha kerdeznek valaszolunk.

A swingeres baratokkal rendszeresen osszejarunk kirandulni tarsasozni stb. Szexentesen. Ahogy a masik baratainkkal is osszejarunk. Szexmentesen.


Volt olyan kollega aki kiprobalta volt aki fujjolt. Embere valogatja.


Szoval a gyerekvalalas vagy meglete nem zarja ki a swingert.

jún. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!