Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az őskorban mekkora lehetett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az őskorban mekkora lehetett az incelek aránya?

Figyelt kérdés

Ugye kétszer több női ősünk van mint férfi. Tehát valami durva dolog történhetett az őskor folyamán.


Ugyanakkor liberalizált rendszerben az őskori állapotok felé haladunk, amikor a természeti szabályok jobban érvényesülnek mert mindenki azt csinál amit akar?


jún. 23. 12:50
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

"Ilyen esetben egy szemely azt allitja, ami az o szubjektiv meggyozodesenek megfelel"


Igen, csak az interneten torzul a szubjektív vélemény. Pont ettől szubjektív, hogy nem veszed ezt észre? Ha pontozva valaki külseje fixen, tényszerűen például 8-as lenne, akkor az mindig, mindenkinél, mindenhol, minden esetben 8-as lenne. De nem így van. Az a tény, hogy az interneten torzul a szubjektivitás (ami tagadhatatlan), az pontosan azt bizonyítja, hogy a külső szubjektív.


"Tehat akkor ez a csaj is 5-os:"


Biztos vagyok benne, hogy azt fogod mondani, hogy hazudok, de őszintén mondom, hogy nekem nem a zsánerem. Azt el tudom ismerni, hogy nem néz ki rosszul. Nem csúnya. Ez tény. De ennek ellenére NEKEM nem kifejezetten tetszik. Úgy tudnám a leginkább megfogalmazni, hogy az internetet böngészve rövid idő alatt 100 nőt össze tudnék szedni, aki jobban tetszik nála.


"Es ez is:"


És az megvan, hogy ez kamu kép? A fogai nem valódiak, hanem valami "humoros" műfogsor. Olvasd el a címkéket. :) Ha kitakarod a kamu fogait, akkor egy teljesen átlagos nőt kapsz. Átlagosat! Na mennyi is lenne az egy 10-es skálán?

jún. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:

"Az a legelso lepes. Ha hazat epitesz, azzal kezdesz, hogy kiasod az alapot. Vagy te a tetoszigetelessel kezded?"


Kösz, hogy az én igazamat bizonyítod. Lerakod a ház alapját, ez az első lépés, nagyon fasza, de utána még van 152 lépés. Mi lesz azzal a házzal, ha a legelső lépés, az alap, az jó, de a következő 152 lépés meg totálisan el van baszva? Összedől a ház. Na, ugyanez a párkapcsolat. Hiába néz ki jól az ember, azaz hiába jó az "alap", az csak a legelső lépés. Utána még van rengeteg lépés, aminek mindegyikét a személyiség adja. Meddig jut egy kapcsolat, ha mindkettő ember jól néz ki, de emberileg meg hulladékok és a legkevésbé sem jönnek ki egymással?

jún. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

"Hiába néz ki jól az ember, azaz hiába jó az "alap", az csak a legelső lépés"



Nem hiaba, mert azzal kikovezett ut vezet szamara a nok bugyijaba, nem utasitjak el, igy szerez annyi tapasztalatot, hogy tokeletesitse a kovetkezo 152 lepest, miutan megdugott 152 not.



40F incel

jún. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
47%
@29 nekem pl egyik sem tetszik, egyik sem eri el az 5-os szintet. Az elso inkabb ijesztonek tunik, mint valami rossz vicc, a masodik meg apolatlannak, elhanyagoltnak tunik, es a kepminoseg is rossz.
jún. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
50%

#33 Persze, mert mind tudjuk, hogy az ÖSSZES stabil párkapcsolatban/házasságban élő ember előtte megdugott 152 embert...


Vagy az is lehet, hogy egyszerűen vannak emberek, akiknek nem olyan visszataszító a SZEMÉLYISÉGÜK (nem a külsejük), hogy ilyen hülyeségekben kelljen hinniük, csak hogy jobban érezzék magukat és megvédjék magukat az igazságtól, miszerint hogy a hiba bennük keresendő, nem pedig a külsejükben, vagy a nőkben, vagy a társadalomban, vagy akármi másban, amit az elmúlt hónapokban már összehadováltál.


Ezt a 40F incel dolgot meg engedd el, tudjuk jól hogy a kérdező vagy. Veled ellentétben mi nem vagyunk ennyire ostobák.

jún. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
47%

"amit az elmúlt hónapokban már összehadováltál"



Marmint az elmult 12 evben? :)



40F incel

jún. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
50%
#36 Tököm tudja mióta, nem túl régóta olvasom ezt a kategóriát. Mindenesetre elég szomorú életed van, az tuti. Persze nem a külsőd miatt...
jún. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
52%

"Hiába néz ki jól az ember, azaz hiába jó az "alap", az csak a legelső lépés."

Azért ne már...

Ronda nő vagyok. Anélkül a "CSAK" első lépés nélkül SEMMI nincs. Ezt próbálta kifejezni 40F incel, ha jól értelmeztem, és ebben teljesen igaza van. Ha kapásból el vagy utasítva, nem nyitottak rád, onnan nincs tovább, lehet szörnyű vagy csodálatos személyiséged, teljesen mindegy, ki sem derül.

jún. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

"Ronda nő vagyok"



Szubjektiv 🤡🤡🤡



Amugy meg:



[link]



Nezd csak a datumot.... Onkentelen colibatus.....



Par honapja, mi? :)



40F incel

jún. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

"Vagy csak ez jutott szegenynek jobb hijan."


Azért, mert erz a szintje. Szóval elégedjen meg vele. Őmaga sem lehet egy főnyeremény.

jún. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!