Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az őskorban mekkora lehetett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az őskorban mekkora lehetett az incelek aránya?

Figyelt kérdés

Ugye kétszer több női ősünk van mint férfi. Tehát valami durva dolog történhetett az őskor folyamán.


Ugyanakkor liberalizált rendszerben az őskori állapotok felé haladunk, amikor a természeti szabályok jobban érvényesülnek mert mindenki azt csinál amit akar?


jún. 23. 12:50
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:

20


Te egyelőre nem láttad a külsőmet így nem tudod miről beszélsz.

jún. 23. 17:39
 22/44 anonim ***** válasza:
33%

"Minden külső átlagos, mivel a külső szubjektív"



Vagyis akkor mindenkinek 5 pontot kene kapnia a Photofeeler-en.



40F incel

jún. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:

#21 Láttam már éppen elég embert életemben. Ocsmány rusnya embert is láttam már szerelmet találni. Volt egy haverom régen, egy teljesen átlagos külsejű srác volt, amennyire hetero férfiként meg tudom ítélni, szerintem teljesen rendben volt külsőre, találhatott volna magának egy teljesen normális külsejű nőt. Ehelyett feleségül vett egy kövér, csúnya nőt. Mondom én, hogy csúnya, de neki meg ezek szerint pont ő tetszett. Na ugye, akkor mégiscsak ott tartunk, hogy a szépség szubjektív és aki valaki számára ocsmány, az a másik számára szép. Akit valaki ocsmánynak titulál (akár más, akár a személy önmagát, mint te), azoknak is mindig megvan a párja.


És ezért mondom azt, hogy neked sem a külsőd a probléma, hanem a személyiséged. És ezt viszont bizton tudom állítani, mert hónapok óta fitogtatod, hogy milyen ember vagy, szóval a személyiségedet nagyon is jól meg tudom ítélni. És bátran ki tudom jelenteni, hogy téged ezért kerülnek a nők.

jún. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
Akkor mégsem a feminizmus miatt vannak incelek? Nocsak :p
jún. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:

#22 Nem jó érv, mert:


1. Az interneten elhangzott vélemények sokszor szélsőségesek, mert anonimitás mögé lehet bújni. Sokszor nem fedi a valóság azt, amit egy személy az interneten állít.


2. Ha kellő mennyiségű ember ŐSZINTÉN szavazna, akkor egy idő után bizony kijönne mindenkinél az 5 pont, +-1. Ezt garantálja a normális eloszlás nevű jelenség. [link]

jún. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
38%

"Ehelyett feleségül vett egy kövér, csúnya nőt. Mondom én, hogy csúnya, de neki meg ezek szerint pont ő tetszett"



Vagy csak ez jutott szegenynek jobb hijan.



40F incel

jún. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
54%

#26 Mint írtam, egy teljesen normális (kívül/belül) srácról volt szó, aki KÖNNYEN találhatott volna magának jobb nőt. Az előző barátnői teljesen jók voltak. Volt olyan is, aki az én megítélésemben (az ÉN!!! megítélésemben, azaz szubjektív véleményem szerint) bőven a srác szintje fölött volt. De látod, itt van amit mondok. Hiába néz ki valaki jól, ha a személyisége meg szar. Mert az a csaj ritka buta volt, teljesen elviselhetetlen hosszútávon és a srác dobta a csajt, emiatt. Hiába a külső...


Én is ismerek egyébként ilyen csajt. Rohadt jól néz ki, karakán talpra esett csaj, olykor humoros is, de amúgy meg rohadt akaratos tud lenni és elkényeztetett, mert gazdag családból származó tipikus apuci kicsi lánya. Az a tipikus:


- Szia!

- Meg hát...


kategória, már ha érted mire gondolok, ha ismered a viccet. De kizárt dolog, hogy összejönnék vele párkapcsolat szinten, mert 5 nap után a falra másznék tőle.


A külsőre nem lehet párkapcsolatot építeni. A külső akkor számít, ha elmész egy szórakozóhelyre azzal a céllal, hogy párt keress. Nyilván ahhoz fogsz odamenni legelőször, akit a legszebbnek találsz. Ilyenkor fontos a külső. De ismerkedni nem csak így lehet. A legtöbb pár nem így jön össze. Vannak emberek, akikkel más okból sodor össze az élet. Baráti kör, ismerősöm ismerőse, kolléga, bármi ilyesmi hasonló szituációk. Ilyen esetekben a külsőtől függetlenül alakul ki kommunikáció, ami alapján megismerik az emberek egymás személyiségét. És az az, amire párkapcsolatot lehet építeni. A képletből teljesen ki lett hagyva a külső és csak a személyiségre van építve a kapcsolat.

jún. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:

"Persze hogy átrakatják az ostoba, bigott senkiháziak. Mert még a kutatásokat sem veszik figyelembe csak elbagatellizálhassák a témat.

Fanatikus g*cik."


Áttették a kérdésnek megfelelő rovatba. Mit mérgelődsz ezen?

jún. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
47%

"Sokszor nem fedi a valóság azt, amit egy személy az interneten állít"



Az elobb meg azt mondtad, hogy szubjektiv. Ilyen esetben egy szemely azt allitja, ami az o szubjektiv meggyozodesenek megfelel. Tehat ilyen ertelemben a "valosag" ertelmezhetetlen. Ha transzperszonalis, kollektiv valosagrol van szo, akkor az nem szubjektiv :)



Tehat akkor ez a csaj is 5-os:



[link]



Es ez is:



[link]



De amugy en is tobbszor megismeteltem a PF tesztet, mindig 3-4 kozott kapok, es az attractive-ra a legkevesebbet. Holott mindig mas emberek ertekelik, hiszen kb. 1 evet szoktam varni ket teszt kozott.



40F incel

jún. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
47%

"Baráti kör, ismerősöm ismerőse, kolléga, bármi ilyesmi hasonló szituációk. Ilyen esetekben a külsőtől függetlenül alakul ki kommunikáció, ami alapján megismerik az emberek egymás személyiségét. És az az, amire párkapcsolatot lehet építeni. A képletből teljesen ki lett hagyva a külső és csak a személyiségre van építve a kapcsolat"



Igen, en altalaban igy ismerkedtem, mert az en idomben nem volt Tinder. Es ebbol lesz a friendzone, mert nem lehet ignoralni teljesen a kulsot.



"A külsőre nem lehet párkapcsolatot építeni"



Dehogynem. Az a legelso lepes. Ha hazat epitesz, azzal kezdesz, hogy kiasod az alapot. Vagy te a tetoszigetelessel kezded?



40F incel

jún. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!