Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a helyzetet csak én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a helyzetet csak én nem értem, és mindenki másnak lejött volna?

Figyelt kérdés
Szóval nagyobb baráti összejövetel/házibuli volt. Van egy haverom, aki ebből a körből már 3x randizott egy csajjal, az elmúlt két hétben, talán, és persze most is ott volt ez a lány. Valami olyasmi volt, hogy ők bent voltak a házban, kb kettesben, néha emberek ki-be mentek a fürdőbe vagy konyhába. A haverom ült a kanapén, a lány meg teljesen szorosan mellette felhúzott lábakkal, és az állát a haverom vállára támasztotta, úgy nézte ahogy a haverom fotókat mutogat neki, meg nyilván közben kicsit beszélgettek. Odamentem a haveromhoz, hogy jöjjön ő is ki, erre mondta nekem, hogy ő most bent maradna, de aztán rá tudtam venni, hogy kijöjjön pingpongozni. Aztán tökre felháborodott, hogy emiatt rángattam ki, és hogy én “nem láttam mi történik?”. De nem tudom, nyaralós képeket mutogatott a csajnak, ezt bármikor lehet, nem muszáj buliban. Utána a csaj is kijött amúgy, és más lányokkal beszélgetett meg stb. Nem tudom mi volt olyan nagy dolog. Ti értitek mi történt?

jún. 21. 09:23
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Nem tudom felfogni, ti ezt csajozásnak nevezitek??? Még meg sem dugta a csajt… mi ezen a csajozás??

Amúgy 20 vagyok.:D

jún. 21. 23:24
 22/22 anonim ***** válasza:

Te idióta szerinted egyből úgy megy hogy gyere babám menjünk dugni és majd a csaj megy?! , előtte nem kell vele flörtölni, kavarni stb?

Nagyon gyerek vagy még

jún. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!