Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a helyzetet csak én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a helyzetet csak én nem értem, és mindenki másnak lejött volna?

Figyelt kérdés
Szóval nagyobb baráti összejövetel/házibuli volt. Van egy haverom, aki ebből a körből már 3x randizott egy csajjal, az elmúlt két hétben, talán, és persze most is ott volt ez a lány. Valami olyasmi volt, hogy ők bent voltak a házban, kb kettesben, néha emberek ki-be mentek a fürdőbe vagy konyhába. A haverom ült a kanapén, a lány meg teljesen szorosan mellette felhúzott lábakkal, és az állát a haverom vállára támasztotta, úgy nézte ahogy a haverom fotókat mutogat neki, meg nyilván közben kicsit beszélgettek. Odamentem a haveromhoz, hogy jöjjön ő is ki, erre mondta nekem, hogy ő most bent maradna, de aztán rá tudtam venni, hogy kijöjjön pingpongozni. Aztán tökre felháborodott, hogy emiatt rángattam ki, és hogy én “nem láttam mi történik?”. De nem tudom, nyaralós képeket mutogatott a csajnak, ezt bármikor lehet, nem muszáj buliban. Utána a csaj is kijött amúgy, és más lányokkal beszélgetett meg stb. Nem tudom mi volt olyan nagy dolog. Ti értitek mi történt?

jún. 21. 09:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Most az "érzelmi fogyatékos vagyok" kérdések a trend?
jún. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Bezavartál mert csajozott.. nagy ész vagy.
jún. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha látom, hogy valaki mással el van foglalva akkor nem zavarom, ha nincs valami eszeveszett fontos mondanivalóm a másiknak. Itt a fiúnak van igaza. Ha mindketten valahová csatlakozási szándékkal felálltak volna a kanapéról, akkor jött volna ki jól ez az egész.
jún. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

De ez hol csajozás? A haverom keze a lány lábán volt, nem máshol (pl bugyi), és csak fotókat mutogatott… Meg a csaj folyamatosan kérdezgette a dolgokról. Ez aztán egy igazán izgalmas beszélgetés amúgy…


#3 és így miért nem jött ki jól?🤔

jún. 21. 09:34
 5/22 anonim ***** válasza:
95%

4. Remélem majd téged is megzavarnak, ha már itt tartasz a csajozásban.

Tudod nagyon jól mi a szitu, csak irigy voltál.

jún. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert el voltak foglalva. Képeket mutogatott. Neked hogy esne, ha egy csajjal ülnél a kanapén, és jól ellennétek, nem szexuálisan, csak beszélgetnétek, nyomnátok a telefont, vagy éppen valami könyvet néznétek és bezavarnék, hogy hé te, gyere már velem játszani. Te sem jönnél szívesen, mert nem hagynád ott a csajt, hanem inkább vele lennél. Ezért. Ő is inkább minden figyelmét a csajra fordítja. Haverokkal bármikor lehet lógni, de ha csaja van, akkor nyilván ő élvez prioritást.
jún. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Javaslom többet legyél kicsit emberek között mert ez egy 5 éves gyerek szintje. Nem igaz, hogy nem érted mi volt ezzel a baj.
jún. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%
Nem jó a kérdés... A helyes kérdés: Hányan fognak komolyan válaszolgatni, erre a kamu kérdésre?
jún. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy fiúnak haverjai akkor is ott lesznek ha 1 hónapig nem találkoznak, nem buliznak stb. De barátnője nem marad ha nem szentel neki kellő figyelmet. Barátnőt találni/ismerkedni sokkal nehezebb mint havert találni.
jún. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy te aspergeres?
jún. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!