Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ezt elviselni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezt elviselni?

Figyelt kérdés
sziasztok, 20 éves srác vagyok.. és nincsen már vagy 3 éve barátnőm , nem vagyok ronda gyerek, de egyszerűen nem jön össze a dolog.. tudom nem kéne ezzel foglalkoznom, de sajna lelkizős családban nőttem fel :) és nincs kilátásban senki és nem úgy tűnik hogy betoppan valaki , tudnátok nekem tanácsot adni?
2010. okt. 30. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
hát lehet rossz helyen keresgélsz mert diszkóban semmi komoly nem lesz talán még komolytalan se, esetleg írj rá egy csajra iwiwen hogy szia milyen szép vagy nincs kedved dumálni vagy vmi:D vagy valami hasonlót, meg az is lehet hogy az életstílusoddal van a baj
2010. okt. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na, ez a tanács engem is érdekelne.
2010. okt. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne azt várd, h betoppanjon valaki az életbe, hanem te toppanj be valaki máséba. Más tanácsot nem lehet adni, a problémák maguktól nem oldódnak meg. Szerintem a fiúknak olyan szempontból könnyebb, h elfogadottabb, ha fiú kezdeményez, így ismerkedj, beszélgess lányokkal és meglátod, h majd összejön.
2010. okt. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az iwiw-et én is kipróbáltam írogattam csajoknak de semmi(bár az első csajommal ott jöttem össze akit még mindig szeretek de már 4 hónapja vége).Próbálkoztam társkeresőkön de ott se írnak vissza.bulikba nem járok mert nincs kivel egyedül meg nincs kedvem ezért az utcán vagy buszon szólítok le csajokat több kevesebb sikerrel.már én se bírom sokáig ezt hogy semmi nem jön össze de nem szabad feladni és bízom benne hogy valahogy megtalálom azt akit keresek.
2010. okt. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!