Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztaljátok ezt új parkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaljátok ezt új parkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Voltam már férfival, viszont most másfél évig nem volt senkim, összeszűkültem. Most új párom van, de abba kellett hagyni, mert nem ment be, feszített nagyon. Már 2x próbáltuk. Ugye nem csak velem van így?
jún. 15. 18:22
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
69%
Én "hasonlót" tapasztaltam. De igazából nem én szűkültem össze, hanem az új párom szerszámával nehezebb a behatolás (akkor is, amikor nagyon be vagyok nedvesedve... nagyobb a péniszének a feje, én meg alapvetően szűk vagyok, az előző páromnak meg vékonyabb volt a farka)... azért sikerül bizonyos pózban megoldanunk és akkor nagyon jó, de el kell jutni addig.
jún. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
A hüvely nem szűkül össze, inkább az az elképesztő, hogy ELVILEG felnőtt nők ilyet írnak. :(
jún. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!