Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ezt ti is rendszeresen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ezt ti is rendszeresen tapasztaljátok?

Figyelt kérdés
Amíg nem érdekel különösebben egy pasi, addig nagyon teper. De amint elkezdek érdeklődést mutatni, azonnal visszavesznek és szinte elijednek. Így viszont rohadt nehéz kapcsolatot kialakítani...

2017. júl. 30. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van sajnos. Talán az az oka,hogy még nem igazán állok készen komolyra.
2017. júl. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocsi,félreértettem a kérdést.
2017. júl. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen sajnos. Szívemből szóltál. :(
2017. júl. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok lány de sajnos én is ezt tapasztalom. Ha tisztázod a szándékaid, valahogy megijednek, viszakoznak. :/

31/f

2017. júl. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Truue..
2017. júl. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez nagyon igaz
2017. júl. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a másik oldalon vagyok, mármint engem meg lányként addig érdekelnek a pasik, amíg én őket nem. Innen tudom, hogy igazából nem akarok kapcsolatot...:)
2017. júl. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 én is sokáig így voltam ezzel, de most már szeretnék kapcsolatot :D
2017. júl. 31. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!