Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti is azt tapasztalját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is azt tapasztaljátok, hogy a nagyon jó pasik általában nem becsülnek meg, gyakran csak szexre mennek, de a kevésbé jó pasik tűzbe tennék a kezüket értetek? 20L

Figyelt kérdés

2017. márc. 14. 19:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%

Igen. :) Korábban volt közöm pár nagyon jóképűnek tartott pasihoz, de amilyen trógerek, buták és bunkók voltak, mára maximum nézegetem őket, de messzire elkerülöm a túl népszerűeket. Még egyszer nincs kedvem kitapasztalni, hogy milyenek.


Az átlagos pasikkal viszont nekem is nagyon jó tapasztalataim vannak. :))

2017. márc. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom, bunko alfakkal sosem kezdtem, nem vonzanak. Nekem ilyen tapasztalataim voltak: Ket zarkozottabb exemnek fogalma sem volt egy kapcsolat mukodeserol, onzoek voltak es az elso par honap utan le se szartak engem. Az egyiknek nem volt meg noje elottem, o kicsit elonytelenebb kulseju volt, a masodiknak 1-2 komolytalan kapcsolata, o atlagos volt.

A jelenlegi parom egy extrovertalt, jokepu rocker ferfi, nem voltak gondjai a nokkel a multjaban, voltak inkabb szexen alapulo kapcsolatai is de hallomasbol tudom, hogy minden kapcsolatat ami komoly volt azt komolyan vett es a mi kapcsolatunk is tokeletes mar lassan masfel eve.

Szoval nekem a sikertelenebb, zarkozottabb ferfiakkal nincsenek jo tapasztalataim, a jovoben sem kiserleteznek veluk ha netan szingli lennek ujra.

2017. márc. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
8%

Az utóbbi 1 évben sok lánnyal is szexeltem és 3-nál is észrevettem, hogy tartós kapcsolatra nemcsak hogy nálam külsőre tényleg kevésbé vonzó férfiakkal jöttek össze, de még háromból kétszer olyan férfiakkal is, akik konkrétan kevésbé jó pasik, mint amilyen jó csajok ők maguk.


2 méter magas vagyok, szőke, jóképűnek mondott, sportos-vállas alkatú és pont azt láttam hogy pl ezek a lányok alacsony (170-175 centisnek tűnő), nem túl jóképű srácokkal jöttek össze tartós kapcsolatra. És mondom 3-ból 2-szer úgy, hogy a pasik kevésbé jóképűek, mint amilyen szép a csaj.

Érdekes dolgok ezek, jó ezekről így elgondolkozni és összehasonlítani a dolgokat egymással.


(Félreértés ne essék, nem irigykedem, mert én alapból nem akartam ezekkel a lányokkal összejönni. Csak sima objektív megállapításokat teszek, mert most csak beszélgetünk.)

2017. márc. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
32%

Nem!

Ha kicsit több eszed lenne 20 évese, tudhatnád, hogy ez relatív.

Aki neked "jó pasi" az valakinek csúnya

Logic

L

2017. márc. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Na akkor most nagypofával írjam, hogy kit dughatok meg, vagy tegyem a kezeim tűzbe és vállaljam be hogy rusnya vagyok? :P
2017. márc. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#4 persze, relatív, de mindenki el tudja képzelni, hogy általánosságban kik a jó pasik. Lehet, hogy neked bejön a pocakos, szőrös Jóska, de ettől még ő nem lesz jó pasi, és lehet neked nem jön be, például, Liam Hemsworth, de attól még ő jó pasi.


#3 igen, ilyet én is gyakran látok :) Pont az az oka, hogy a kimondottan jó pasik általában nagyképűek, buták, vagy csak lyukra mennek.. :/ Az átalgosabb pasik között sokkal több az emberileg értékes.

2017. márc. 14. 20:35
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy normális hozzáállású intelligens és mégis "nagyon jó pasik"-ról nem írt senki. Vagy szerintetek minden jóképű pasi bunkó meg hülye?
2017. márc. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg én se vagyok a legokésabb psziché téren,de volt szerényebb kinézetű pasim,aki csak beérte velem és most jóképű, aki a tükör elé állított,hogy lássam magamat, milyen szép vagyok.Pedig olyan pasiról van szó,aki erõlkõdés nélkül megkaphat nálam szebbet is.Mondjuk az a poén,hogy nem is magyar, úgyhogy lehet,10es pontrendszeren dob a hazai pontszámomon legalább 3-at.:DDD Nem, nem arab, nem is fekete.
2017. márc. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#7 eddigi tapasztalataim szerint, igen. Mivel általában a (túl nagy) önnizalom és a bizonyos fokú bunkóság együtt jár. Láttam már értelmes, jóképű pasit, de annyira nem volt önbizalma, hogy ez a tutyi-mutyisága semennyire sem vonzott. Szóval...úgy látszik, valamiből engedni kell, nincs tökéletes ember :D
2017. márc. 14. 21:31
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen, ezért is kerülöm el a szépfiúkat.
2017. márc. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!