Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztaljátok ezt új parkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaljátok ezt új parkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Voltam már férfival, viszont most másfél évig nem volt senkim, összeszűkültem. Most új párom van, de abba kellett hagyni, mert nem ment be, feszített nagyon. Már 2x próbáltuk. Ugye nem csak velem van így?
jún. 15. 18:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, oké akkor fújd a saját igazad és legyél bunkó.
jún. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
85%
Ennyi ésszel nem kéne szexelni. Nem szűkül össze, hanem nem vagy annyira relaxált állapotban, hogy kellően ellazuljanak az izmaid ott. Izgulsz (akár tudat alatt) az új kapcsolat, első szexek miatt, ilyesmi. Nem azért lesz jó később, mert kitágít a csávó a méretes kékeressel, hanem mert később nem fogsz izgulni a szex miatt ha már túl vagytok x alkalmon.
jún. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Baromság.
jún. 15. 20:21
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Jól van akkor dugj fel magadnak egy sütőtököt és hagyd bent pár órát, aztán meg is oldódik a gond🤡🤡🤡
jún. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
82%
Nemcsak veled, de annak az oka amit írtak előttem. Nem engedted el magad ahogy kellene és a nemiszerved annak hatására szűkült össze. Fizikailag indok nélkül nem szűkül össze csak azért mert másfél éve nem szexeltél. Esetleg egészségügyi gondjaid vannak amelyekről nem tudsz.
jún. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs is eü bajod, csak nem voltál eléggé felizgulva.
jún. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Nekem egy hónap kihagyás után is összeszűkül.
jún. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jobban érttitek a működését mint az orvostudomány xd Nem szűkül össze. Azt képzeled hogy elveszíti a rugalmasságát, vagy mi? xD Vagy tovább nő és kisebb lesz a lyuk? Fel se tudom fogni mi járhat a fejetekben.
jún. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy az új pasidnak nagyobb a játékszere, azért érzed magadat szűkebbnek.
jún. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem tud összeszűkülni... 🤦
jún. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!