Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem tudta a vezetéknevemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudta a vezetéknevemet, úgy igazán sosem tetszettem neki, igaz?

Figyelt kérdés
Sok jelből azt gondoltam egy férfiról, hogy úgy külsőre, belsőre bejövök neki. (sok szívességet tett, bámult, és elhívott eseményre, kereste a társaságomat.) Gondoltam, ha egyszerre lennénk páratlanok, talán lenne esélyem, Aztán meg egy újabb összefutásunkkor megkérdezte, hogy mi is a vezetéknevem. Már rengetegszer hallotta. Felejtsem el őt, mint opciót, ugye?

jún. 14. 16:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
jún. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%
A nők miért adnak fel ilyen párkapcsolati dolgokat a nulladik lépésnél? Fiúként ezer embert leszólítasz, lányként meg ha nem tudja a vezetékneved már elengeded..
jún. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
huszaséveim közepe felé járok
jún. 14. 16:54
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem próbálj meg megismerkedni azzal, akit szeretnél párként. Ne az érzelmeidben merülj el és vessz el, hanem tegyél, cselekedj azért, hogy megismerjen a másik. Volt már valaha barátod?
jún. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Miért érdekelnéd annyira, amikor csak elhívogatott, de hát te magad írod, hogy valamelyikőtöknek párja van... nem is voltatok rendesen együtt, akkor most mit nyivákolsz a neveden? Ha rendesen megismerne, és beléd szeretne, na majd akkor érdekled igazán, nem azért mert néha beszélgettek.
jún. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mert nekem, amikor valaki nagyon bejön, álmomban sem megy más, mint ő, látom az arcát, a nevét meghallom, megdobban a szívem. Ok az már egy magasabb érdeklődési színt, de mivel magamból indulok ki, ha nem tudja a nevem, nyilván nem érdeklem... Nekem ez a logikàm, kérdésedre válaszolva
jún. 14. 16:58
 7/13 A kérdező kommentje:
Vagy nekem épp, vagy neki volt párunk. És ritkán találkozunk. De értem, felejtsem el.
jún. 14. 17:02
 8/13 Noren1989 ***** válasza:
0%

Nyilvàn nem, csak könnyebben keres ràd az instàn, h kövéret fappoljon.


Megbocsàss, de mindkettőtök viselkedése gyerekes.

jún. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Nekem volt ilyen, csak keresztnévvel. Mindig megkérdezte, pedig csomószor le is kellett írnia. Mivel elég ritka név, mindenki más tudta. Ugyanígy gondolkodtam, mint te. Aztán érdekes, kiderült, hogy mindenki másnak a nevemen emleget, csak nálam nem tudja.
jún. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el. Mit akarsz tőle? Egyikőtök vagy mindketten párban vagytok.
jún. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!