Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira tetszett egy nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira tetszett egy nő a munkahelyemen, mindig terveztem hogy majd ismerkedem vele, de most látom a rendszerben, megváltozott a vezetékneve, vagyis megházasodott. Akkor ez elúszott?

Figyelt kérdés
2023. dec. 1. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
El
2023. dec. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen elúszott. Ezért kell összekapni magad mert mint látod valaki nem csak halogat hanem cselekszik is.
2023. dec. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
El. És már régen elúszott valószínűleg. Az is lehet, hogy nem is volt semmi esélyed soha.
2023. dec. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Igen. Nekem ugyanez volt, mikor tudtam, hogy van valakije évek óta, aztán szokás szerint rákeresek fb-on, csak éppen egy hétvége után megváltozott a neve. Merthogy megházasodtak. Épp volt párom, de csak ültem a gépnél és nem tudtam moccanni - aki pedig ott ült mögöttem a kanapén. Azóta van is két gyerekük.

annyi, hogy nem kolléganő volt, hanem szaktárs évekkel azelőtt, és gyáva voltam nyitni felé, mígnem késő lett, és utána se szakítottak, ez az én szerencsém

2023. dec. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyilván már elég régóta esélytelen volt a dolog...

Tehát ha elhívtad volna kávézni,akkor is foglalt nőként ült volna melletted.

2023. dec. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!