Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak és státuszszimbólumokk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak és státuszszimbólumokkal kapcsolatban éreztétek már hogy azoknak fiatalon volna értelme?

Figyelt kérdés

Ez csak egy ilyen érzés hogy amikor látsz híres, vagy csak sikeres férfiakat, és begördül egy szép luxus vagy csak feltűnőbb autó és kiszáll belőle egy kopasz, őszülő borostás, kicsit tokás, pocakos figura. Szóval az az átlagos 40-es férfi kinézet.


És akkor jön egy ilyen érzés hogy maga az ember és az az autó nem illik egymáshoz.


Akkor lenne harmonikus a kép ha az egy fiatal, fitt, jóképű férfi lenne.


De ez a kép szinte sosem harmonikus.


Mint amikor látsz egy hajléktalant aki talált egy tiszta zakót kidobva és gyorsan felvette.


Éreztetek már ti is ilyet?


jún. 9. 14:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mutass már egy képet, te milyennek gondolsz egy átlag 40es férfit, komolyan érdekel.
jún. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az élet nem török és mexikói szappanopera, kiscsajszi!
jún. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy élet munkája előteremteni
jún. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

Ha arra gondolsz, amikor nem tudod egy ember külső tulajdonságait társítani az őt körülvevő dolgok minőségével, akkor ismerős ez a jelenség.

Nekem hasonló érzésem akkor van, amikor egy 190 centis kisportolt értelmiségi úriember kézen fogva járkál egy 150 centis és ránézésre szintén ennyit nyomó nőnek álcázott zsíros hajú hordótesttel. De bizonyára csak nekem furcsa. 😂

jún. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Te most azért nyígsz, mert nem huszonéves, kőgazdag pasikák ugrálnak körbe?
jún. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

4-es hol látsz te ilyet?

Én igénytelen férfiakat látok nagyon szép lányokkal/nőkkel

jún. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6, „hol látsz te ilyet? Én igénytelen férfiakat látok nagyon szép lányokkal/nőkkel”

Ezek szerint nem ugyanott, ahol te. Kinek mi tűnik fel jobban, arra csodálkozik rá inkább.

Lehet, hogy ugyanarról beszélünk, csak épp más szemmel nézzük. 😅

jún. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem értem. Zsír új drága autókat pont hogy idősebbek vezetnek általában, a többségnek nem 22 évesen jön be az élet. Pont hogy akkor lepődök meg, ha valami fiatal van benne, de persze ott sokszor a szülők vannak a háttérben. Ritkább esetben persze lehet sikeres vállalkozó.
jún. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalon milyen kiemelkedő státuszod lehet önerőből?


Egy középkorú férfi vagy nő miért ne örülhetne egy luxus autónak?

És miért is nem harmonikus?

jún. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Én igénytelen férfiakat látok nagyon szép lányokkal/nőkkel"


Akkor ezek a nők is elég igénytelenek

jún. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!