Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ismerkedni?

Figyelt kérdés
40 éves vagyok. Unom az egész ismerkedést, össze nem illő emberekkel. Sohasem éltem együtt senkivel, gyerekem sincs. Most beszélgetek valakivel de nem látom értelmét, mert valószínűleg úgysem lesz belőle semmi együttélés, gyerek.
máj. 27. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha nincs rá igényed, akkor nincs.
máj. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

ha valakitől gyereket is akarsz akkor hosszabb időt kell hagyni egy ismerkedésnek kapcsolatnak.


És minél idősebb valaki annál nehezebben változtat lakhelyet, munkahelyet..nehezebben szakad ki a komfort zónájából-

máj. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Az eleteros, energikus embereknek valo a tarskereses, az enervalt, kiegett embereknek nem valo.
máj. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Konkrétan sose kerestem társat. Valahogy mindig megtalált. A Tinderen bohóckodni voltam fenn, flörtölgetni, nagy szerelmet találtam.

Munkahelyi kapcsolatot nem preferáltam soha, mégis ott találtam meg a mostani, szintén hatalmas szerelmet.

40/N

máj. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért akarsz kapcsolatot, kérdező?
máj. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem egyáltalán nincs értelme. A mi korunkban már csak használt embert kapnánk.
máj. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha unod az egészet, akkor fordítsd másra az idődet. Biztosan van rengeteg olyan dolog, amiben örömödet leled. Utazás, kirándulás, fesztiválok, bulizás, mozi, színház, kiállítások, előadások, tánc, festés, olvasás, sport, társasjáték...
máj. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!