Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne értelme belekezdeni bármibe is?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A hétvégén bulizni voltunk ahol kicsit elszaladt velem a ló alkohol terén és sz.xeltem egy sráccal. Visszagondolva baromi gáz, soha nem csináltam ilyet ezelőtt főleg nem ilyen helyen. Számot is cseréltünk és másnap írt, ahol kiderült ő 22 éves.. én pedig 26 vagyok. Ez engem sokkolt teljesen, nem kezdtem volna így vele ha ezt tudom. De ő találkozni akar, ismerkedni stb.


Mit gondoltok, egy ekkora korkulonbseg nagy problema? Nyilván senki nem beszél itt kapcsolatról még, de már az ismerkedesi fázisban is lehet zavarna…


Illetve a kezdés nem volt túl jó. Szerintetek lehet mèg komolyan venni valakit egy ilyen kezdés után? Mert az is megfordult a fejemben hogy azt gondolhatja nálam ez a normális 😅


Mi a velemenyetek?



máj. 27. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom kérdező, nem vagyok az a fiú és jós sem vagyok. Lehet nem fog nézni ribinek. Bár meg lehet neki mondani nyugodtan hogyha csak szexre hajt mert annak tart akkor ő ugyanolyan hímribi mint te elvégre megdugott téged készségesen.
máj. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem próbáld meg, ha így rád írt azok után ez plusz pont.

Nem sok férfi írogat a nőknek az egyéjszakás kaland után, bár léteznek olyan férfiak akik sokkal elfogadóbbak és nem fekete pont egy ilyen éjszaka. Érdekled, de hogy milyen mélységekig azt az idő tudná eldönteni meg a randik. Próba szerencse, a kor meg mit számít, négy év az lópikula. :)

máj. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hat én is ezen gondolkodtam de valamiért mégis furcsán érzem magam hogy 22.

Az meg hogy ő hímribi.. tudjuk jól máshogy kezelik ilyen téren a nőket és a ferfiakat 😅

máj. 27. 15:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én párom 10 évvel fiatalabb nálam, oké, nem 22 volt mikor összejöttünk, de nem is 4 év van közöttünk. Nekem is furcsa volt, aztán rájöttem hogy ezerszer érettebb gondolkodású mint a velem egyidős férfiak sokasága. :)
máj. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
Kezdjel velem!
máj. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hat akkor valóban van kivétel :) jó tudni!
máj. 27. 15:28
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak amiatt nem hanyagolnám mert 22. Egy próbát szerintem megér.
máj. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha zavar, akkor ne ismerkedj vele.
máj. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!