Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hárman menni egy hétre nyaraln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hárman menni egy hétre nyaralni nem fura? 23 L

Figyelt kérdés
mi egy fiatal pár vagyunk és majd szeretnénk egy hétre elmenni siófokra de barátom szeretné ha a barátja is jönne velünk ami nekem azért fura, mert én kettesben gondoltam hogy megyünk majd! mondtam páromnak hogy kettesben nem lenne e jobb ha csak mi mennénk de ő valamiért szeretné ha barátja is jönne, hát én nem tudom , hárman menni egy hétig siófokra azért nem fura?

jún. 6. 22:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
58%
Nem lehet, hogy rossz passzban van a haver és a párod fel akarja vidítani kicsit, mert pl nem lenne kivel nyaralni mennie egyébként?
jún. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, azt tervezik, hogy közösen megfürdetnek téged a Balatonban!
jún. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
77%

Hol szállnátok meg Siófokon?

Csak mert nem mindegy, hogy egy eldugott helyen, vagy valami zsúfolt apartmanban.

jún. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
77%

#11 Akinek van egy kis önkritikája, az nem is tudná élvezni hogy harmadikként nyaral egy pár mellett. Pláne hogy nem is a barátja mindkettejüknek, hanem csak az egyiküknek.


Nagyon hülye ötlet az egész. A probléma viszont az, hogy nem tudod úgy megvétózni a kérést, hogy ne tűnj önző hárpiának.

jún. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
75%

Ilyenkor ha van egy barátban emberség,azt mondja,kösz de nem. Miért jó pótkeréknek lenni és látni,hogy mások boldogak?

Nekem kétszer is volt ilyen lehetőség,egyszer sem mentem el a haverommal és a barátnőjével.De én sem tudtam volna elképzelni, hogy harmadik személy jöjjön,bárki is.

jún. 7. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
76%
#1 Neke is ez jutott eszembe. 😅
jún. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
70%
Akkor menjenek ők ketten. Nekem alig van szabadnapom, semmi pénzért nem nézegetnék egy plusz főt.
jún. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
13 as a sóstó strandra mennénk, A Sioglamping in Siocamping
jún. 7. 09:10
 19/23 anonim ***** válasza:
54%
Hát, akkor én óvatos lennék ezzel kapcsolatban, inkább győzd meg párodat, hogy ne hívja a barátját. Ha meg erősködik, akkor mond meg neki, hogy inkább egyedül mész! :)
jún. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
54%

Amikor legjobb lánybarátom 2015-ben kapott egy gárdonyi ajánlatot ismerőstől, akkor párja mellett azonnal rám is gondolt és éveken át hárman jártunk nyaralni. Azért is, mert a párja valójában introvertált ember volt és velem pedig tudott szórakozni. Igazából teljesen jól elvoltunk. Amikor én már húztam a lóbőrt, akkor foglalkoztak egymással... Khm! :D Igazából kedvelt engem a fickó. Őszintén szólva bizonyos okokból én őt annyira nem és láttam előre a szakításukat, de nem volt konkrét problémám. Nem is mutattam jelét, én elvoltam.

Tehát itt attól függ, hogy hárman hogyan működtök egy társaságban. Ezt igazából jó lenne tudni egy nyaralás előtt, mi ezt már tudtuk bőven. Ha nagyon nem akarod így, akkor sajnos - rosszul hangzás ellenére is - muszáj ultimátumot adni. Én úgy gondolnám, hogy félidőre menjenek ők és majd félidőre menjetek ti. Illetve két külön nyaralás.

jún. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!