Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hárman menni egy hétre nyaraln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hárman menni egy hétre nyaralni nem fura? 23 L

Figyelt kérdés
mi egy fiatal pár vagyunk és majd szeretnénk egy hétre elmenni siófokra de barátom szeretné ha a barátja is jönne velünk ami nekem azért fura, mert én kettesben gondoltam hogy megyünk majd! mondtam páromnak hogy kettesben nem lenne e jobb ha csak mi mennénk de ő valamiért szeretné ha barátja is jönne, hát én nem tudom , hárman menni egy hétig siófokra azért nem fura?

jún. 6. 22:20
1 2 3
 1/23 Miért nem utálsz? ***** válasza:
71%
De, mindenképpen fura. Nem állt még elő soha a hármas gondolatával?
jún. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom, én mentem már 5 napra a barátom öccsével, mert miért ne?


Eredetileg ketten mentünk volna, de a szállás olcsóbb volt hármunknak, úgyhogy megkérdeztük a tesót is.


Ha TÉGED zavar, szólj. Engem nem zavart,

jún. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%

Megkérdezett téged egyáltalán, hogy szeretnéd-e, vagy neked rendben van-e az, hogy jön a barátja is?

Elég gyerekes pasid lehet, aki a haverja nélkül nem tud nyaralni menni a párjával.

jún. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
1es válaszoló igazából én is arra a dologra gyanakszom
jún. 6. 22:52
 5/23 anonim ***** válasza:
36%
Nem tudom, mi négyen szoktunk, mi és a párom haverja + annak a barátnője. De mentem már hármasban is két lány barátnőmmel (ők egy pár, nem nem volt semmi szexizés). Kettesben is szoktunk menni a párommal, de szerintem semmi fura nincs abban, ha néha nem így van. De ha zavar, beszéljétek meg.
jún. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
71%
Miért nem tudod megbeszélni vele? Egyértelműen mondd el, hogy te kettesben szeretnél nyaralni és tisztázza az okát, hogy ez neki miért nem tetszik.
jún. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
már mondtam páromnak, de ő meg kérlel hogy hagy jöhessen a barátja is! ne legyek már gonosz! meg ilyen olyan stb stb, magamban meg úgy érzem hogy valami céljuk van ezzel
jún. 6. 23:15
 8/23 anonim ***** válasza:
18%
Akkor már csak azt kell eldöntened, hogy benne e lennél a hármasban. Ha igen akkor oké. Ha nem akkor mond le. Menjenek ketten ha neki ennyire fontos a barátja. Lehetne egy szuper hetetek erre ő a barátját hozná.. 😁 Persze lehet, hogy hármasban is szuper hetetek lenne..
jún. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
52%

Jaj persze, nehogy már a nyaraláson kérdezzék meg és nem előtte. Ennyire kínos helyzetbe nem hozod a párodat, akit szeretsz....

beszéld meg vele, hogy téged ez zavar, és ha nem fogja fel, mi az, hogy romantika kettesben.. áh, nekem eléggé felejtős.

jún. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
82%
"and it's finally me and you and you and me just us... and your friend steve"
jún. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!