Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú, akit nem engedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akit nem engedtem el, de nem való nekem. Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Voltunk együtt, de most nem érdeklem. Kedves velem, de sajnos már mindenkivel IS járt. Sokszor álmodom vele. Depis voltam miatta jó sokat. Én tudom, hogy nem érdemlem meg, de egyszerűen nem tudom elengedni.Mondanak róla pletykákat, pl kiveri a barátaival( még nem kéne ), rendesen csalja a másikat( van csaja de majdnem megfogta az exe kezét, akit még nem engedett el, de VAN CSAJA. Én tudom, hogy nem való nekem, de én még mindig szeretem. Mit tegyek?! Bármi tanács jöhet ezzel.

jún. 1. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha vége a suliido, a nyári szünet alatt könnyebb lesz. Pár év, és jön a kozepsuli, akkor meg mar latni sem fogjatok egymast
jún. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

"Én tudom, hogy nem érdemlem meg"

Tessék? Te őt? Ezt a kincset, akit most nem érdekelsz?

Ideje elengedned.

jún. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Válasz a 2-nek

Igen tudom hogy már nagyon el kéne, de pont ez a baj, hogy nem tudom hogyan.

jún. 2. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!