Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kb. mikor engedted el ezt a...

Kb. mikor engedted el ezt a társkeresés dolgot?Miért?

Figyelt kérdés

jan. 23. 20:23
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
Nem engedtem el. Egyszerűen nem hoznak a nők lázba. Meguntam utánuk koslatni, rájuk írkálni. Nem érdemlik meg a figyelmet és nem látom értelmét egyirányú beszélgetéseknek. Egy idő után az embernek elege lesz a közönyből és a hülyeségből. A nagy válogatásban csütörtököt mondanak emberileg.
jan. 23. 20:40
 2/26 anonim válasza:
Amikor megtaláltam a páromat
jan. 23. 21:05
 3/26 anonim válasza:
27-29 éves korom között voltam így szingli, egy évet hagytam magamnak a regenerációra a nyomorult exem után, aki megcsalt. Egy év után kezdtem ismerkedni, de vagy olyanokkal hozott össze a sors, akikkel 0 közös dolog volt bennünk, ezek az első randin el is haló dolgok voltak. Talán 3-4 hónapig próbálkoztam direkt ismerkendi, de meguntam, meg olyan randim volt az utolsó, hogy hazafelé arra tudtam csak gondolni, hogy ezeknél basszus még az is jobb, ha 15 macskával fogok élni életem végéig. Utána, hogy nem erőltettem, véletlenül megismertem a férjemet, akire megérte várni és nem összejönni bárkivel, akivel korábban randiztam.
jan. 23. 21:58
 4/26 A kérdező kommentje:
Látom,hogy túl bonyolult volt a kérdés.
jan. 23. 22:15
 5/26 anonim válasza:
Inkább megosztó ez a kérdés.
jan. 23. 22:28
 6/26 anonim válasza:
Kb 10 évvel ezelőtt. Most 33 vagyok. Mindig megcsaltak és egy idő után senkiben sem bíztam. Egyszer aztán kipróbáltam a fizetős "szolgáltatást". Ilyen mindig lesz, ha 70 éves leszek, vagy amig csak működik a szerszám nekem ez így teljesen jó. Bizonyos szmepontból még jobb is, mert mindig mással és kb azt csinálsz amit csak akarsz.
jan. 23. 22:29
 7/26 anonim válasza:
Kb. 30 körül. 10 év eredménytelen társkeresés után. Sokkal nyugodtabbnak is érzem magam.
jan. 23. 22:44
 8/26 anonim válasza:
Most fogok eljutni erre a pontra. Vagy már eljutottam. Még teljesen nem adtam fel, de szinte borítékolható, lévén nem teszek érte semmit. Ha össze is jött, 2-3 év után én végeztem a kukában. Nagyjából feladtam. 39. F.
jan. 24. 00:30
 9/26 anonim válasza:

2008-ban szakítottam a nőmmel, elment mert azt mondta már nem bírja, hogy hónapok óta depressziós vagyok

Mondtam neki megértem, menjen

Ment is volna az élet tovább, egy - két hónapnyi esetleges szokásos depresszió után (végül is 5 évig együtt életttársak voltunk) de elmentem orvoshoz és kiderült, hogy HCV+ vagyok

Olyan sokkot és depressziót kaptam, hogy egy évig abszolút nem is gondoltam a szexre

Az akkor még halálos betegségnek számított, nekem meg volt pár szexuális kalandom az életben (alkalmi meg hosszútávú is) de sosem voltam semmilyen nemibeteg

13 évbe telt kigyógyulni belőle és hát nem igazán kíváncsi egy nő sem egy nemibetegre szóval így mentek az évek szépen lassan


Időközben már másik vonalon mentális beteg lettem elkezdtem gyógyszereket szedni aztán azóta is rendkívűl hiányzik a szex meg egy nő de a phszihiátriai gyógyszerektől kiég az ember agya teljesen


2012 felé észrevettem, hogy a volt ismerőseim akiknek ugye gondjuk nincs meg nem is volt nagyon még mindig rajtam hiénáznak és azon nőket üldözik akiket én nézek ki magamnak


Valami hülye is eltalálta, hogy én telenyomva nyugtatóval spontán randikba menjek bele amikor mindenki tudja, hogy agyonnyugtatózva minden megy csak a szöveg meg az erekció nem, nyilván ehhez alkalmazkodni kéne kicsit


Szóval ez van 2012 óta nem nagyon foglalkozom a témával a fenti okok miatt Igen fájdalmas sokszor ha jó nőt látok még azért a mai napig mert potens férfi vagyok akinek azért szüksége lenne a szexre csak nemtudom mekkora árat kéne még fizetnem érte mert így is túl sokat fizettem már


Fenn vagyok még neten vagy két társkeresőn is de eredménytelennek tűnik a dolog minden téren

Nemtudom mi lesz ebből az egészből, ha így haladunk nincs online ismerkedés vagy valami engedmény női részről hanem megy a feminista műsor és a prostitúció akkor szerintem semmi

jan. 24. 02:00
 10/26 anonim válasza:

37 éves vagyok, minden nap szorongok emiatt hogy mikor kell majd elengednem, közeledik az idő sajnos. Még reménykedek, bizakodok és mindent megteszek de sajnos az idő nem nekem kedvez.


37F

jan. 24. 04:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!