Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kb. mikor engedted el ezt a...

Kb. mikor engedted el ezt a társkeresés dolgot?Miért?

Figyelt kérdés

jan. 23. 20:23
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

#18 Jó ez a vallásosságba való kapaszkodás, bizakodás, csak az életben meg tök mást látok.

Látok tömegesen házas vallásos fiatalokat (inkább már középkorúakat, akik már kifutottak az időből) akik rendszeresen koptatják a templom küszöbét, de nincs egyetlen utóduk se. Eldemózzák a boldogságukat minden vasárnap.

Akkor ott vannak az öregek, akik már halálosan unják és utálják egymást, de mivel anno fogadalmat kötöttek Isten színe előtt a holtomiglan-holtodiglanra, ezért együtt nyűglődve êlik le az egész életüket, valójában tök boldogtalanul.

Biztos az hogy a vallásosság hozza el a nirvánát, vagy inkább a bilincset, hogy ne merjen lépni, ha rossz helyre tévedt az élete során. Ez a szeretet majmolása, hiszen még saját magukat sem tudják jól szeretni, nem hogy a másikat.

Ez a fajta vallásos szeretet is addig létezik, amíg együtt térdepelnek a templomban. Onnan kilépve a való életbe, a kapitalista világunkba, meg ember embernek farkasa és már csak egy Isten létezik és az pedig a pénz.

Persze ettől még el tudom fogadni, ha valaki vallásos hitben él, de hogy ez lenne a kulcs minden földi problémánk megoldására, azt kötve hiszem.

jan. 25. 06:04
 22/26 anonim válasza:
Egyetértek
jan. 25. 08:18
 23/26 anonim válasza:

Az internet rohamos fejlödese es elönye, szerintem egyben a hatrany is. Nöknel a köldökig kivagott felsö, csücsöritös szaj + hozza a rengeteg kepi effektus, filter egy hamis vilagba tereli a ferfiak figyelmet. Dehat ezert csinaljak, es osszak meg napi szinten a szelfiket. A szivecskezö ferfiak szamukra a visszaigazolas,hogy jol csinaljak.

Az en volt parom is mindig ezeket a Nöket nezegette, lajkolgatta, chatelgetett össze-vissza, aztan nem ertette,hogy ez tulajdonkeppen miert is baj, hiszen Ö "Csak chatel" - Az En önbizalmam meg romokban.

Jelenleg kiabrandultam a ferfiakbol, a vilagbol. Nincs kedvem ujra oda adni a szivem, ujra megbizni valakiben - aztan meg csalodni. Honapokig, evekig magam alatt lenni.

jan. 25. 10:10
 24/26 anonim válasza:

23-as jól látod. Az internet olyanná változtatta a tárkeresést mint az online vásárlás. A társkeresésnek nem szabadna online történnie. Erre való rendezvényeken kellene megtörténnie de semmiképpen sem úgy hogy katalógusból "rendelsz" magadnak társat. Sosem lesz igazi mélysége.


Tudom vannak mindig példák akik ott ismerkedtem meg de ez párját ritkítja.


Nem szabadna fent lenni senki jólelkű embernek ezeken, itt nem a személy számít hanem a marketing. Élőben 3D-ben a másik aurája abszolút pozitív v. negatív irányba tudja irányítani az érdeklődést. De online az egy manipulatív térség.

jan. 25. 11:52
 25/26 anonim válasza:

#23 Rendezni kellene már egy óriási "összetört szív bulit" valahol az országban. Felállna egymással szemben a férfi és női tábor, farkasszemet néznének egymással és egy megadott jelre elkezdenék egymást dobálni mondjuk paradicsommal, hógolyóval, stb ami éppen elérhető az adott évszakban és közben mindeki ordítva szidalmazhatná a szemben álló csapat tagjait. 🙂


Szerintem néhány óra ilyen csatározás után egy picivel jobbá tudna válni a világunk, mert levezetődne végre egy csomó olyan bennragadt - az ellenkező nem irányába mutató - lelki feszültség, ami mérgezi a mindennapi életünket.

jan. 25. 13:53
 26/26 A kérdező kommentje:
25,a politika és az az általi megosztottság mérgez naponta.
jan. 25. 15:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!