Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kb. mikor engedted el ezt a...

Kb. mikor engedted el ezt a társkeresés dolgot?Miért?

Figyelt kérdés

jan. 23. 20:23
1 2 3
 11/26 Barnabas333 válasza:

Sajnos az a baj, hogy csak 95%ban tudtam elengedni. De az 5%al úgy vagyok mint a lottó főnyereménnyel. Néha veszek szelvényt hátha beüt a villám.

Ma már az sem elég a nőknek, ha magas sportos vagy, nem dohányzol, hosszú puha zongorista ujjakkal, tanultál masszírozni, szeretsz táncolni sétálni. Van autód, lakásod a fővárosban, Balatoni nyaralód. És ennyi ez sem elég. Nem vagy híres színész vagy rock sztár akkor le se ejtenek... Akkor legyen mindenki boldogtalan, remélem kitör a harmadik világháború. 46f és még egy csomó pozitív tulahdonságot le se írtam, szerénytelen lenne. Igen, ezt a rovatot már csak férfiak nézik. De facebookon se matchel egy nő sem.

jan. 24. 05:33
 12/26 anonim válasza:

Nem engedtem el, hanem az idők során átalakult a dolog. Inkább már csak barátságot "keresek". Nem hiszek többé a direkt társkeresésben. Túl markánsak a különbségek a mai nők és férfiak között ("is"). Olyan emberrel meg már nem kívánok többé együtt "nyűglődni" aki nem jól szeret és én sem tudom őt jól szeretni. Elegem lett az örökös játszmázásokból. Kell az energiám az élet egyéb dolgaira is.


Szánalmas, ahogy a lapátra tett ötven körüliek - nők - vergődnek mostanában körülöttem. Új párkapcsolat kell nekik, de azonnal. Akiknek ők nem egy istenkirálynők, azok meg undorító szemét alakok. Hát bocsi, hogy nem gerjedek egyből egy nagymamakorú asszonyságra. Ezek persze ott a toronyban gyermetegen butácska lények maradtak. Minden évben mással grasszálnak kézen fogva az utcákon és közben riadtan néznek ki a fejükből boldogtalanságukban.


Amúgy meg jól szét lett cseszve a sok évszázados hagyomány, amióta már a nőknek is jár a sikeres szakmai karrier életérzése. Amennyit ezzel nyertek, annyit el is veszítettek a normális - gyerekekkel megerősített - családi élet lehetőségeiből. Egy ötvenes anno már boldog nagymama volt, aki örömét lelte az unokáaiban, bölcs, élettapasztalattal teli és alapvetően életvidám jelenségek voltak. Ezzel szemben meg most csak szánalmasan feszengenek és láthatóan nem találják a helyüket az életben. Tisztelet persze a kivételeknek.

jan. 24. 06:44
 13/26 anonim válasza:

Reálisan látom önmagam és a helyzetem. Mivel dupla hátránnyal indulnék a társkeresésben, elengedtem. Megözvegyültem, van egy gyermekem, és egy testi fogyatékosságom. Ettől függetlenül nem kell gyámoltalannak hinni, a férjem teljesen ép volt, tehát az, hogy alkalmasnak talált a családalapításra, ez is azt mutatja, nem vagyok elveszett ember, képes vagyok az önálló életvitelre.

A gyerek és a testi fogyatékosság is általában kizáró tényező az embereknél, hát még a kettő egyszerre. Hiányzik egy szerető társ, de sajnos ez van.

jan. 24. 08:35
 14/26 anonim válasza:

Ezeket a kommenteket olvasva úgy érzem manapság valami nagyon félresiklott. Rengeteg feminista nő máshol dühöngve panaszkodik a férfiakra, mert neki az a fő problémája hogy nincs meg a tökéletes pár. Ha meg van is valaki őt nem becsüli, leszólja, megcsalja, mert "kevés" neki hiszen nem tökéletes. És meg lett mondva nekik a trendeken át, csak a tökéletes pasi a jó pasi, kevesebbel be se érje mert az megalkuvás és alárendelődés.

Sokan meg ezek szerint már nagyon régóta nem találnak párt, semmilyet. Szerintem részben ezért is. Meglehetősen szomorú dolgok ezek.

jan. 24. 12:55
 15/26 A kérdező kommentje:
Nem manapság siklott félre.
jan. 24. 13:11
 16/26 anonim válasza:

14-es jól látod. Viszont a normális családban felnövő és normális neveltetést kapott ÁTLAG emberek összejönnek és boldogok. Ilyeneket látok felnőtt katekézisen és öröm látni hogy vannak, kevesen de vannak.


Sajnos a legtöbb nő nem ilyen, magasra teszi a lécet amit senki se fog megugrani. Arra se gondolnak hogy egy férfi egy nő mellett nagyon is tud fejlődni, változni, pozitív irányba is nem csak negatív irányba. Önbizalom, stílus, küllem, jellem, hozzáállás. Rengeteg pozitív energiával tud ellátni egy szerető társ, egy biztos pont az ember életében.


De a biztos pont a szerető társ nem kell, az kell akivel instant lehet villogni mindenki előtt, kockás hasa van, ferrarija, rózsadombi lakása és rengeteg pénze.

jan. 24. 13:17
 17/26 anonim válasza:
Felszínes lett a világ, nagyon sok ember kölcsönösen használja a másikat is, mint valami divatos árucikket, ez tény. Az is jó amit a fejlődésről írsz, az benne az érdekes hogy régen valahogy alap volt hogy közösen és együtt fejlődtek az emberek, párban. Most meg sokan csak egyből a tutiba, a készbe akarnak beleülni, ha az megvan a másiknak. Kicsit mintha értékválság lenne manapság, és pont ezek a tutiba beleülni akaró nők akik sokszor halálosan túlértékelik magukat és amit adni tudnak, a többi embert pedig szabályosan le, néha nagyon alantas szintekre. Nagyon beszédes néha meghallgatni ahogy egymás között másokról, az átlagemberről beszélnek. Ez a fajta mindenkit lenézés, dacos nagyképűség és egoizmus, ez korunk pestise szerintem.
jan. 24. 14:17
 18/26 anonim válasza:

17-es: sajnos a vallástól való elfordulás és azt negatív kontextusban való elhelyezés is oka ennek. Mi van helyette? Woke-izmus? Genderideológia? Feminizmus?

A vallás alapvetően a szeretről szól, egy nő és egy férfi egymás iránti önzetlen szeretetéről. Nem értem miért lett tabu a vallás is mint olyan.


Helyette mindenki paráználkodik és ezt dicsőíti a média. Szomorú!

jan. 24. 14:37
 19/26 anonim válasza:

#11

De te is tudod, hogy veled az a gond, hogy csak szeretőt keresel, hiszen van társad és erre a konstrukcióra viszont tényleg csak az aranyásók vevők.

jan. 24. 20:20
 20/26 anonim válasza:
Szerintem meg mindegy, milyen családban nőttél fel. Mindenkinek van saját gondolata, mindenki mást tapasztal az életben, mindenki tud változni. Ezért is tud az ember befolyásolhato lenni. Mert régebben nem volt csak az ujság, más nem. Most az van, hogy ez ilyen az olyan, ez a fontos nem az stb stb stb. Ha nem nézel ki valahogy levagy szarva mert a nők rád sem fordulnak. Én sem vagyok csúnya, edzek rendszeresen egyszóval jó kiállású vagyok, mégse tudtam még olyan nőt találni akivel..mert nekem ezek a hisztis, minden férfi csak baszni akar, meg nem értenek meg minket dolgokba már belefáradtam. Vannak kivételek persze. Elvan ez a világ baszva úgy ahogy van, egyáltalán nem az értékek számítanak. Mindenki keresi a hibát a másikban, de a sajátunkat valahogy sosem. Mindenki a tökéletességre hajt, megfelelési kényszerben szenvednek
jan. 24. 22:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!