Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodai/iskolai kirándulásnál...

Óvodai/iskolai kirándulásnál milyen esetek fordultak elő, ami miatt nem engedted el a gyereket?

Figyelt kérdés
Amikor megy az óvoda csoport vagy iskolában az osztály osztálykirándulni, volt már olyan, hogy nem engedted el a gyereket valamiért? Milyen esetek fordulhatnak elő, ami miatt nem engednéd el a gyereket?

máj. 19. 20:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

Engem azért nem engedtek el egyszer, mert olyan kísérőtanár jött, aki ki nem állhatott engem. Soha senkivel nem volt konfliktusom, egyedül vele, úgyhogy anyám megmondta, hogy nem megyek és kész, nehogy valami baromságot varrjon a nyakamba, mert az iskolában engem vádolt mindennel, akkor is, ha egész héten beteg voltam, ő állítólag látta, hogy az alsós folyosón én rúgom fel a szemeteseket.


A lányomat egyszer nem engedtük csak el, az egy délutáni, kicsi kirándulás volt, ami valami rendezvényhez kötődött és énekelt a végén az osztálya, de ő hulla fáradt volt délutánra, nem is akart menni.

máj. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%

Én egyszer nem mehettem,mert lázas voltam, suliban sem voltam.

Aztán egyszer gimiben sem voltam, de az már a saját döntésem volt. Utáltam az osztályomat, így nem akartam velük 2 napot összezárva lenni.

máj. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Engem mindig engedtek volna, cserébe én nem akartam sosem menni és nem is mentem 😂
máj. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem volt ilyen soha. Kirándulni ugyanazokkal megy, akikkel iskolaban/óvodában van, ergo ha bármi problémám lett volna velük, intézményt váltottunk volna.
máj. 20. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Egyszer nem akartam elengedni, amikor 5.es volt, mert a programban szerepelt a Balatoni fürdés is jó idő esetén, ami nem lett volna gáz, de mindkét kísérőtanár 60 feletti elhízott hölgy volt, nem igazán értettem, hogyan mentették volna ki a Balatonból az esetleges bajba jutott gyereket. Ez májusban volt egyébként, szabadstrand volt tervben. Aztán mégis elengedtem, mert hála istennek nem volt olyan jó az idő. Az első terv egyébként az volt, hogy megkérem a gyerekem, hogy ne menjen be vízbe, de azt mondta, hogyha a többiek is bemennek, akkor ő is, mert ciki, hogy mindenki bemehet, neki meg megtiltotta az anyukája.
máj. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
40%

Utolsónak, mire beér bárki, 2x is megfulladnak a gyerekek, akkor is, ha 20 éves sportoló életmentő indul el érte. A fuldoklást nehéz észrevenni, eltűnést pláne, kimennek szólni felnőttnek.. akkor már meghalt a gyerek.


Én akkor nem engedtem volna el, ha az előző sulijában marad(szexuálisan túlfűtött fiúval, vagy egy erőszakos tanárral).

máj. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
38%

"...mindkét kísérőtanár 60 feletti elhízott hölgy volt, nem igazán értettem, hogyan mentették volna ki a Balatonból az esetleges bajba jutott gyereket."


Sehogy, nem az a dolga. De 30 éves, 50 kilós fitnesz edzőként se az lenne. Sőt, kapaszkodj, uszniuk se kell tudni.

máj. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Derjaderja ***** válasza:
81%
Én biztos nem engednék alsó tagozatosokat semmilyen természetes vízbe semmilyen felnőtt mellett, aki nem én vagyok, szóval ezzel teljes mértékben tudok azonosulni.
máj. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Derjaderja ***** válasza:
20%
Az ötödikes pedig lefelé kerekítve alsó tagozatos.
máj. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
25%

"Az ötödikes pedig lefelé kerekítve alsó tagozatos."


Az ötödikes felsős és nem kell lefelé kerekíteni

máj. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!